نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۵۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ تیر ۱۴۰۰
دادفر

دادفر

تبیان l دستیار زندگی
نسخهٔ ۱.۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۵۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ تیر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

وکالت را تمرین کنیداین بازی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوق بویژه کارآموزان وکالت با همکاری مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان طراحی و تولید گردیده است.در طراحی این بازی به عنوان یک بازی جدی، سعی شده تا حد ممکن از موضوعات پُر چالش دستگاه قضا در محاکم قضایی کشور در تدوین و طراحی پرونده ها استفاده شود.فرآیند بازی به گونه ای برای مخاطب آماده گردیده که ضمن بررسی تخصصی و روبرویی با چالش های جدی در محیطی جذاب و بازی وار، دانش حقوقی خود را ارزیابی نماید. در این بازی ابتدا کاربر حوزه مورد نظر خود برای دریافت و بررسی پرونده را از میان 20 حوزه انتخاب نموده و در 3 روز یا مرحله بعنوان مدیر یک موسسه حقوقی و در نقش یک کارشناس حقوقی و وکیل پرونده، در مواجهه با مراجعه کنندگان به آنها رسیدگی می نماید و در صورتی که راه حل پرونده را به درستی انتخاب نموده باشد، موفق به حل پرونده شده و می تواند با کسب درآمد از پرونده های موفق خود، به توسعه موسسه حقوقی ازجمله افزایش تعداد کارشناسان یا حتی ظاهر موسسه، بپردازد.البته در نسخه اول که به نوعی آزمایشی نیز تلقی می گردد، سطح توسعه کم دیده شده است که در نسخه های بعدی تقویت می گردد. در نسخه های بعدی کاربران امکان رقابت با یکدیگر در سطحی وسیع و با پرونده های بسیار را خواهند داشت.

لازم به ذکر است در طراحی پرونده های بازی سعی گردیده تا حد ممکن از پرونده های مشابه واقعی استفاده گردد تا کاربر وضعیت واقعی دعاوی را به خوبی درک نماید.

نظرات کاربران - ۱۶۲ رأی
۳.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۴۰۰/۰۵/۲۴
بازی عالی هست ولی یک ضعف اساسی داره اونم اینکه وقتی پرونده در دادگاه شکست میخوره پاسخ صحیح و توضیحش رو بیاره تا مطالب جدید رو یاد بگیریم لطفا این مهم رو اضافه کنید❤❤❤
mk
mk
۱۴۰۰/۰۵/۲۳
پیشنهاد: *اضافه کردن امکان جستجو در کتاب قانون *پاسخ صحیح پرونده در صورت شکست در گزینه مربوطه *ارتقا هوش مصنوعی برنامه...خطا داره ...اشتباه زیاد داره
Fateme
Fateme
۱۴۰۰/۰۵/۲۴
نام خواندگان رو نمیتونم به درستی وارد کنم. کتاب قانونش هم جست و جو نداره کلی وقت گرفته میشه تا شماره ماده اش پیدا بشه و... پس پرونده شکست میخوره.