ملکده
۵۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۲
مگابایت
حجم

خانه برای خرید؟ آپارتمان برای رهن یا اجاره؟ دنبال پیش خرید هستید؟ می‌خواهید از آخرین قیمت املاک با خبر شوید؟ آژانس املاک یا مشاور املاک هستید؟ ملکده همراه شماست! رایگان آگهی ثبت کنید و رایگان آگهی‌های دیگر را ببینید، در ملکده همه چیز “رایگان” است.

دیگر نیازی به جستجو در لیست‌های خسته کننده و قدیمی نیست، با ملکده همه چیز در جیب شما، بر روی نقشه جلو چشمان شما قرار دارد. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که موقعیت ملک مورد نظر خود و اطراف آن را بر روی نقشه ببینید.

برای استفاده از ملکده نیازی به اتصال دائم به اینترنت ندارید! ملکده فقط برای دریافت اطلاعات جدید نیاز به ارتباط با اینترنت دارد، در خانه یا محل کار فایل‌های جدید را دریافت کنید و در ماشین، تاکسی، اتوبوس، مترو و حتی در سفر بدون نیاز به اینترنت به مرور فایل‌ها بپردازید.

ملکده روزانه اطلاعات جدید را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. برای پیدا کردن ملک دلخواه میتوانید فایل را بر اساس نوع ملک (آپارتمان، اداری، ویلایی، مغازه، زمین، مستغلات)، نوع معامله (فروش، پیش فروش، رهن و اجاره)، قیمت، منطقه، زیربنا، تعداد خواب جستجو کنید و سریعتر به ملک دلخواه خود دست پیدا کنید.

logo-enamad logo-samandehi