شناخت همه گلها

شناخت همه گلها

نسخهٔ ۱.۰.۰
۲۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
شناخت همه گلها

شناخت همه گلها

گروه برنامه نویسی معین
نسخهٔ ۱.۰.۰
۲۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

                       { بنام هستی بخش}


کاملترین نرم افزار جهت پرورش وتکثیر گلها وگیاهان زینتی


با گسترش زندگی شهری و فشارهای کاری در جوامع پراسترس امروزی، آثار طبیعت را بسیار کمتر در زندگی روزمره‌مان حس می‌کنیم و به انسان‌هایی تبدیل شده‌ایم که همگام با حرکتی سریع به سوی متمدن شدن، به سرعت از طبیعت و زیبایی‌های آن فاصله می‌گیریم. این در حالی است که بازگشت به طبیعت از بهترین راه‌ها برای پیشگیری و درمان آثار زیان‌آور زندگی پرمشغله و صنعتی امروز ماست، چراکه طبیعت مادر انسان هاست و آغوش سبزش می‌تواند آرامش را به او بازگرداند.


گل و گیاه آپارتمان


اگرچه زندگی در آپارتمان از یک سو و دغدغه‌ها و مشغله‌های روزمره از سوی دیگر، ما را از طبیعت دور کرده‌اند، با این حال هنوز هم می‌توان برای رسیدن به آرامش دست به دامن طبیعت شد. تنها کافی است طبیعت را به خانه‌تان بیاورید. این طبیعت می‌تواند به اندازه یک باغچه کوچک، بالکن کوچک یا حتی چند گلدان کوچک باشد.


اگر دلیل کافی برای این کار ندارید، حتما با کمک این نرم افزار میتوانید


جنبه زیبایی‌شناختی


گل‌ها و گیاهان زیبا هستند. چه دلیلی مهم‌تر از اینکه با داشتن گل و گیاه، زیبایی را به محیط زندگی خود می آورید و از آن لذت می برید. نگاه کردن به گل‌ها باعث ایجاد احساس شادابی، طراوت و مثبت‌اندیشی در شما می‌شود.


تنها کافی است سری به یک گل‌فروشی بزنید و با توجه به سلیقه خودتان، گل و گیاهی را با طرح و رنگ دلخواهتان انتخاب کنید؛ البته مراقب باشید که گیاه موردنظرتان با فضای خانه شما سازگار باشد و حتما در این مورد از گل‌فروش بپرسید.


 رنگ آرامش‌بخش


سبز یکی از رنگ‌های آرامش‌بخش است. این رنگ همراه با آبی آسمان ذهن شما را در وضعیت آرامش و راحتی قرار خواهد داد. رنگ سبز التیام‌بخش و رنگ تعادل، توازن و همدلی است. این رنگ باعث هماهنگی جسم و ذهن می‌شود و نماد طبیعت و باروری است.


افزایش اعتماد به نفس


گل‌کاری و باغبانی و ایجاد محیطی دلپذیر باعث بالابردن حس اعتماد به‌نفس و خوب بودن در فرد می‌شود. باغبانی باعث می‌شود فرد به‌دلیل خلق زیبایی، احساس غرور و رضایت کند.


از سوی دیگر، هنگامی که گیاهان به گل می‌نشینند، سبزی‌ها آماده چیدن می‌شوند و... باغبان حسی از رضایت‌خاطر پیدا می‌کند و نتیجه زحمات خود را می‌بیند و این نتیجه مطلوب به نوعی برای فرد مانند پاداش کارهایش تلقی می‌شود.


دستیابی به آرامش


نگاه کردن به گل و گیاهان و لذت بردن از زیبایی‌های آنها به ما کمک می‌کند روحیه نامتعادل و ناآرام خود را تغییر دهیم و به حالت تعادل برسیم. بنابراین این بار اگر بی‌حوصله، کلافه و عصبی بودید، سری به گل‌های باغچه یا گلدانتان بزنید تا دوباره آرامش پیدا کنید


 هوایی پاک


همه می‌دانیم که گیاهان دی‌اکسیدکربن محیط را می‌گیرند و اکسیژن را پس می‌دهند و در ایجاد هوایی پاک بسیار موثر هستند، پس با نگهداری از آنها در خانه خود شانس تنفس هوای پاک‌تری را خواهیم داشت و همین هوای پاک و پراکسیژن حالمان را بهتر خواهد کرد و در سلامت جسم و ذهنمان موثر خواهد بود.


گل و گیاه,باغبانی در خانه,گیاهان آپارتمانی


باغبانی کردن در خانه


سلامت جسم و کاهش استرس


باغبانی و گلکاری باعث افزایش فعالیت بدنی و همچنین افزایش ترشح اندروفین در بدن می‌شود که این امر منجر به کاهش استرس خواهد شد.


اگر آنقدر خوش‌شانس باشید که در خانه باغچه‌ای داشته و در آن یک یا چند درخت کاشته باشید هربار که درخت‌ها را هرس می‌کنید حرکات کششی خواهید داشت. جالب است بدانید حرکات بدن و کشش اندام ها هنگام هرس و کوتاه کردن شاخ و برگ درختان، به اندازه زمانی است که شما دوچرخه‌سواری یا شنا می‌کنید.


همچنین کارکردن در حیاط خانه و گل‌کاری باتوجه به میزان فعالیت شما می‌تواند باعث سوختن 250 کالری در ساعت شود و همین امر در کنترل فشارخون و بهبود جریان خون و تنظیم سوخت و ساز بدن بسیار موثر است 


امکانات این نرم افزار


تمامی آموزشها بصورت تصویری میباشد


دارای آموزش تکثیر کردن گلها وگیاهان زینتی
آموزش باغبانی
آموزش پرورش گلها وگیاهان اپارتمانی
آموزش شناخت گلها
آموزش ساخت گلهای تزينی
آموزش انتخاب بهترین گل برای خانه
و صدها  آموزشهای دیگر
 
امیدوارم با کمک این نرم افزار طبیعت وشادی وطراوت را در خانه هایمان بهترو بهتر سازیم. 


موفق باشید

نظرات کاربران - ۱ رأی
۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
reza
reza
۱۳۹۶/۰۲/۱۹
اصلا باز نمیشه 99/9برنامه تبلیغ سازندهاش من پولم میخوام🙁