پزشک همراه نسخه آزمایشی

پزشک همراه نسخه آزمایشی

نسخه ۱.۰۱
+۱۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۸۰۲
کیلوبایت
حجم

این نسخه دمو برنامه است برای دانلود به آدرس زیر بروید.

http://cafebazaar.ir/app/ir.spris.mobiledoctor?l=fa

آیا میدانید بسیاری از بیماری های رایج مانند سرطان که باعث مرگ هزاران نفر می شوند در صورتی که به موقع تشخیص داده شوند قابل درمان هستند؟
آیا میدانید امکان درمان و یا کنترل بسیاری از بیماری های لاعلاج در صورت تشخیص به موقع آن وجود دارد؟
آیا میدانید بسیاری از علایم ناراحتی مانند سردرد - درد شکم و ... که شما به سادگی از کنار آنها رد میشوید و با خود درمانی و مصرف قرصهای گوناگون آن ها را از بین میبرید، میتوانند نشانه های یک بیماری باشند و شما با بی توجهی به آن به بیماری اجازه پیشرفت میدهید؟
آیا میدانید بسیاری از علایم مانند سر درد با توجه به نوع آن میتواند علامت بیماریهای مختلفی باشد ... برای مثال سر درد پشت گردن - سر درد دو طرف پیشانی و ...

گروه برنامه نویسی اسپریس برنامه پزشک همراه را به همین منظور و برای تشخیص دقیق بیماری ها با توجه به علایم دقیق بیماری ها منتشر میکند. داده های پزشکی این برنامه طی پروسه ای چند ماهه زیر نظر پزشک معتبر جمع آوری شده است.
هدف از این برنامه تشخیص دقیق بیماری ها با توجه به کلیه علایم ناراحتی که شما دارید است، تا بدین وسیله راه را برای درمان زودهنگام بیماری های نهانی که در درون شما در حال پیشرفت هستند باز کند.

این برنامه با توجه به نظر پزشک اکثر بیماری هایی که هم اکنون در ایران رایج هستند را در بر میگیرد و با توجه به علایم انتخابی شما به ترتیب بیماری هایی که با علایم شما انطباق بیشتری دارند را به شما نمایش می دهد.

توجه داشته باشید که این برنامه شما را از هر گونه خود درمانی منع میکند و بعد از تشخیص بیماری شما، بهترین پزشک مربوطه برای مراجعه شما به شما پیشنهاد میکند.

logo-enamad logo-samandehi