پزشک همراه نسخه آزمایشی

پزشک همراه نسخه آزمایشی

نسخهٔ ۱.۰۱
+۱۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۸۰۲ کیلوبایت
حجم
پزشک همراه نسخه آزمایشی

پزشک همراه نسخه آزمایشی

گروه برنامه نویسی اسپریس
نسخهٔ ۱.۰۱
+۱۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۸۰۲ کیلوبایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این نسخه دمو برنامه است برای دانلود به آدرس زیر بروید.

http://cafebazaar.ir/app/ir.spris.mobiledoctor?l=fa

آیا میدانید بسیاری از بیماری های رایج مانند سرطان که باعث مرگ هزاران نفر می شوند در صورتی که به موقع تشخیص داده شوند قابل درمان هستند؟
آیا میدانید امکان درمان و یا کنترل بسیاری از بیماری های لاعلاج در صورت تشخیص به موقع آن وجود دارد؟
آیا میدانید بسیاری از علایم ناراحتی مانند سردرد - درد شکم و ... که شما به سادگی از کنار آنها رد میشوید و با خود درمانی و مصرف قرصهای گوناگون آن ها را از بین میبرید، میتوانند نشانه های یک بیماری باشند و شما با بی توجهی به آن به بیماری اجازه پیشرفت میدهید؟
آیا میدانید بسیاری از علایم مانند سر درد با توجه به نوع آن میتواند علامت بیماریهای مختلفی باشد ... برای مثال سر درد پشت گردن - سر درد دو طرف پیشانی و ...

گروه برنامه نویسی اسپریس برنامه پزشک همراه را به همین منظور و برای تشخیص دقیق بیماری ها با توجه به علایم دقیق بیماری ها منتشر میکند. داده های پزشکی این برنامه طی پروسه ای چند ماهه زیر نظر پزشک معتبر جمع آوری شده است.
هدف از این برنامه تشخیص دقیق بیماری ها با توجه به کلیه علایم ناراحتی که شما دارید است، تا بدین وسیله راه را برای درمان زودهنگام بیماری های نهانی که در درون شما در حال پیشرفت هستند باز کند.

این برنامه با توجه به نظر پزشک اکثر بیماری هایی که هم اکنون در ایران رایج هستند را در بر میگیرد و با توجه به علایم انتخابی شما به ترتیب بیماری هایی که با علایم شما انطباق بیشتری دارند را به شما نمایش می دهد.

توجه داشته باشید که این برنامه شما را از هر گونه خود درمانی منع میکند و بعد از تشخیص بیماری شما، بهترین پزشک مربوطه برای مراجعه شما به شما پیشنهاد میکند.

نظرات کاربران - ۲۷ رأی
۳.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
galaxy young II
galaxy young II
۱۳۹۲/۰۸/۲۴
این برنامه ی آزمایشی جیگر آدمو خون می کنه هی چپ و راست می گه در نسخه ی دمو فلان و چلان خو یه دفعه بنویس می خوایم جبگرتونو خون کنیم
امیر
امیر
۱۳۹۲/۱۰/۲۲
برنامه آزمایشی الکی گذاشتید اصلا نمیشه تست کرد فهمید از برنامه
arezoo
arezoo
۱۳۹۲/۱۰/۱۱
جالبه