اسم این بازیگر چیه؟

اسم این بازیگر چیه؟

نسخهٔ ۴.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰ هزار
نصب
کلمات و دانستنی‌ها
دسته‌بندی
۱۷ مگابایت
حجم
اسم این بازیگر چیه؟

اسم این بازیگر چیه؟

شگردها
نسخهٔ ۴.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰ هزار
نصب
کلمات و دانستنی‌ها
دسته‌بندی
۱۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

⚡  خبر داغ:   آپدیت تابستانی ۱۴۰۱ با ۵۰ مرحله جدید - مراحل به ۱۸۵۰ رسیدند!

با مراحلی از بازیگران فیلم‌ها و سریال‌های جدید (از جمله سریال یاغی و روزی روزگاری مریخ و ...)
یک مسابقه جالب در بخش اخبار بازی (حتما ببینید)


توضیحات برنامه:


چقدر بازیگرا رو می شناسی؟ با این بازی سرگرم کننده خودتو محک بزن! اگر اسم بازیگر ها رو بلد باشید آزمون خوبی رو پشت سر می گذارید. هر کدام از بازیگر ها رو هم که بلد نباشید، برنامه به شما یاد میده و اطلاعاتتون رو در مورد بازیگر ها تکمیل می کنه.

جالب تر اینکه بعد از پاسخ دادن به هر مرحله، توضیحاتی در مورد آن بازیگر نمایش داده می شود که برای افزایش اطلاعات شما بسیار مفید است.

مطمئنا خوشتون میاد پس بياييد با هم امتحان كنيم. 

یه امکان جالب به نام حرف جادویی :

می دونستی حرف اول هر مرحله جادوییه؟ یعنی اگه حرف اول رو در انتخاب اول درست حدس بزنی، مرحله به طور خودکار و سریع حل میشه!

این امکان دو تا مزیت داره:

1- بعضی مراحل هست که جواب رو کامل می دونی اما حوصله تایپ نداری، از حالا دیگه لازم نیست تمام جواب رو تایپ کنی، کافیه اولین حرف جواب رو وارد کنی، برنامه بقیه رو سریع پر می کنه و مرحله رو تکمیل می کنه.

2- بعضی وقتا تمام جواب تو ذهنت نیست اما نوک زبونته، کافیه حرف اول یادت بیاد تا برنامه بقیه شو برات باز کنه. تو بگو ف، برنامه تا فرحزاد برات میره (:


یه امکان جدید به مناسبت ۱۰۰۰ مرحله ای شدن برنامه :

در آذرماه ۹۶ یک اتفاق مهم افتاد و برنامه در آپدیت جدید به ۱۰۰۰ مرحله رسید و این اولین برنامه حدسی شگردها بود که به ۱۰۰۰ مرحله رسیده. به همین مناسبت بخش جالب جستجو و گردش در میان بازیگران به بخش های برنامه اضافه شده همچنین یک بخش اخبار و تازه ها هم از حالا ایجاد شده که باعث ارتباط دو سویه شما عزیزان با ما خواهد شد.


shegerdha.ir


نظرات کاربران - ۲،۳۳۲ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
دنی
دنی
۱۴۰۱/۰۶/۰۷
من عاشقش شدم دمتون گرم
asal
asal
۱۴۰۱/۰۶/۰۵
سلام عالی بودولی چرا تا مرحله ۱۸۵۰ هست بالاتر نمیره...ای کاش ب ۵ نفر برتر جایزه میدادین مثال ۵۰ میلیون تومان ...اگر اینطور بود بازی طرفدارش بالا بودمن هشتم جدولم ...میخواستم ادامه بدم نفر اول بشم .....خیلی اطلاعاتم بالا رفت زنده باد تمام هنرمندان کشورم الخصوص عشقم مهدی امینی خواه..
مهتاب
مهتاب
۱۴۰۱/۰۶/۰۲
سخته