بیوتایل - اپلیکیشن رزرو آرایشگاه

بیوتایل - اپلیکیشن رزرو آرایشگاه

نسخه ۲.۱.۰
+۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

نسخه کاربران (درخواست کنندگان خدمات)

بیوتایل یک سامانه هوشمند نرم افزاری ارایه دهنده خدمات زیبایی به بانوان بر بستر فناوری اطلاعات است وارتباط بین ارایه دهندگان خدمات زیبایی و درخواست کنندگان آنرا برقرار میکند. بیوتایل یک سالن آرایشی نیست بلکه امکان رزرو وقت را از مجموعه ای از سالن های آرایشی برای شما فراهم میکند.

با نصب این نرم افزار میتوانید سرویس زیبایی درخواستی خود را از بین آرایشگاه ها و آرایشگرهای موجود انتخاب کرده و اقدام به رزرو وقت بر اساس تقویم کاری آنها کنید. با مراجعه در زمان رزرو از سرویس دریافتی خود نهایت لذت را ببرید.

امکاناتی که با نصب بیوتایل در اختیار شما قرار میگیرد:

• در صورتیکه دنبال یک سرویس در نزدیکی محل اقامت یا کار خود میگردید، بیوتایل لیستی از نزدیک ترین آرایشگاه ها رو در اختیار شما میگذارد. علاوه بر مشاهده آدرس و شماره تماس میتوانید  لیست خدمات، قیمت خدمات و نمونه کارها را مشاهده کنید و در نهایت در صورت تمایل اقدام به رزرو وقت کنید.

• در صورتیکه سرویس خاصی را مد نظر داشته باشید، با جستجو میتوانید همه آرایشگرهایی که آن سرویس را ارایه میدهند را مشاهده کرده و بر اساس آدرس، نمونه کارها، قیمت، امتیاز کسب شده و یا نظرات درج شده توسط سایر کاربران آرایشگر خود را انتخاب کنید.

• هر روز از تخفیف های سالن ها و خدمات مطلع شده و در صورت تمایل اقدام به رزرو از لیست تخفیفی نمایید

• آرایشگرهایی که بهترین خدمات را ارائه داده اند و بیشترین امتیاز رو گرفته اند مشاهده کرده و به رزرو سرویس دلخواه با آنها اقدام نماید.

• در صورتیکه دنبال یک سرویس با قیمت مناسب هستید، میتوانید بر اساس قیمت سرویس ها رو مرتب کنید.

• در صورتیکه کیفیت کار برای شما حرف اول را میزند، میتوانید محبوب ترین سرویس ها رو پیدا کنید.

ا گر شما صاحب یک آرایشگاه یا آرایشگر هستید لطفا نسخه مربوط به آرایشگران با نام <بیوتایل آرایشگران> را از کافه بازار نصب کنید.


logo-enamad logo-samandehi