ساعت شطرنج

ساعت شطرنج

نسخه ۱.۱
۱
هزار
نصب فعال
خانوادگی
دسته
۲
مگابایت
حجم

حرفه ای تر و عادلانه تر شطرنج بازی کنید. اگر دوست دارید در مسابقات خود از ساعت شطرنج استفاده کنید این برنامه یک ساعت شطرنج حرفه ای و بسیار کامل است که شما را به طور کامل از ساعت های شطرنج فیزیکی بی نیاز میکند.


6 متد زمان بندی اصلی شطرنج در این برنامه گنجانده شده است.


مرگ ناگهانی (Sudden Death) - فیشر (Fischer) - برونشتین (Bronstein) - تاخیر ساده (Simple Delay) - ساعت شنی (Hourglass) - فرمت زمان اضافه (Overtime Format)


هر یک از متد های زمان بندی بالا به طور کامل قابل شخصی سازی است. زمان پایه، زمان تاخیر و تعداد حرکت در مود های زمانی مختلف قابل تنظیم است و هم چنین در صورت نیاز می توان برای دو بازیکن زمان های متفاوت تعریف کرد.


در زمان اجرای تایمر با توجه به این که تمرکز بازیکنان باید روی بازی باشد سعی شده رنگ تایمر به گونه ای انتخاب شود که باعث به هم زدن تمرکز بازیکن ها نشود. هم چنین دکمه ها به اندازه کافی بزرگ طراحی شده اند تا بدون نگاه کردن به تایمر بتوان آن را لمس کرد.


از این تایمر می توانید برای هر بازی و مسابقه نوبتی دیگر هم استفاده کنید. هم چنین برنامه دو زبانه بوده و شما به فراخور حال و سلیقه تان می توانید زبان را انتخاب کنید.


این برنامه کاملا رایگان و بدون تبلیغ است. پس بیش از این منتظر نمانید و آن را امتحان کنید. امیدوارم از آن لذت ببرید. نظرات و پیشنهاداتتان را حتما از طریق این صفحه و راه های ارتباطی ذکر شده درون برنامه با ما مطرح کنید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi