ثبت آگهی; کاریابی; جستجوی آموزشگاه

ثبت آگهی; کاریابی; جستجوی آموزشگاه

نسخه ۱.۶.۱۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

برنامه saniway (ثانی وِی) 

 

اپلیکیشن saniway (ثانی وِی) با هدف معرفی و تبلیغ مدارس و موسسه های آموزشی و همچنین کمک به اشتغال افراد کاربلد در زمینه های مختلف ایجاد گردیده است.

 

 

از مهارت و تخصص خودت کسب درآمد کن 

 

از معلم و دبیر مدرسه و استاد دانشگاه تا کاربلدان کامپیوتر و زبان انگلیسی ، هر تخصص و حرفه ای که داری و میخوای اونو آموزش بدی و تو اون حوزه کار کنی و کسب درآمد کنی با اپلیکیشن ثانی وی میتونی به هدفت برسی 

*برای ثبت تخصص و مهارتت لازم نیست حتما تخصصت تو حوزه آکادمیک و دانشگاهی باشه و هر مهارتی میتونه تو ثانی وی ثبت بشه تا مشتریان و کارآفرینان شما را ببینند.

 

 

دنبال یه مدرسه یا کلاس آموزشی مناسب برای خودت یا فرزندت هستی؟

 

اگه دنبال ثبت نام کردن فرزندت تو مدرسه یا آموزشگاهی و میخوای تمام مدارس و موسسه های اطرافت رو ببینی و با دقت بهترین مکان رو انتخاب کنی ثانی وی به شما کمک میکنه. همچنین اگه دنبال کلاس های آموزشی مثل کلاس زبان، آموزش موسیقی، بازیگری و.. هستی میتونی موسسه های آموزشی مختلف توی شهرت رو ببینی و به راحتی تصمیم گیری کنی

 

دنبال یک روش سریع و راحت برای معرفی و تبلیغ آموزشگاهت هستی؟

 

ثانی وی همواره حامی مدارس و موسسات آموزشی است، در ثانی وی به راحتی می توانید مدارس دولتی، غیر دولتی و موسسه های آموزشی خود را با تمام جزئیات و تصویر به سرعت ثبت کنید تا آن را به دید عموم برسانید.

 

دنبال معلم و مدرس حرفه ای و کاربلد هستی ؟

 

مدیران موسسه های آموزشی می توانند به راحتی نیروهای کاربلد خود را در ثانی وی جذب کنند، تمامی مشخصات، رزومه و اطلاعات تماس افراد در ثانی وی ثبت شده و مدیران مدارس یا مراکز آموزشی می توانند براساس نیاز خود افراد مورد پسندشان را انتخاب و استخدام کنند. 

همچنین اگر برای خود یا فرزندان به دنبال معلم خصوصی هستید تا  به صورت اختصاصی و در خانه خود آموزش ببینید باز هم ثانی وی نیاز شما را برطرف می سازد.

 Saniway(ثانی وِی) مانند یک روبیک چهار وجهی است که هر وجح آن  نیاز و مشکلی از شما را برطرف میکند.

 

 

logo-enamad logo-samandehi