کی و کجا

کی و کجا

Version 2.2
In-app Purchases
Install +2 K
Category Photography
Size 355 KB
Last Update 2015 July 10
کی و کجا

کی و کجا

کی و کجا
Version 2.2
In-app Purchases
Install +2 K
Category Photography
Size 355 KB
Last Update 2015 July 10
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

اضافه کردن متن به عکساین برنامه، یک برنامه ساده برای اضافه کردن تاریخ شمسی و نام مکان به عکس‌های شماست.
ما کلی عکس با گوشی‌هامون می‌گیریم که واقعا بعضی وقتا یادمون می‌ره کی و کجا اون عکس‌ها را گرفتیم. اگه یه برنامه‌ای می‌تونست تاریخ فارسی خودمون با اسم جایی که اونجا عکس گرفتیم را به یه شکل مناسبی به عکس اضافه می‌کرد، عکس‌هامون زیباتر می‌شد و مرور خاطراتمون قشنگ‌تر. البته چون بعضی وقتا می‌خوایم عکس‌هامون را توی ال سی دی یا لپ تاپ ببینیم بهتره متن روی خود عکس باشه تا اینکه نوشته‌هامون فقط داخل همون برنامه قابل نمایش باشه. باید متنی که روی عکس می‌نویسیم را بعدا بتونیم تغییر بدیم یا اصلا پاکش کنیم و برگردیم به عکس اصلی و اگه قرار باشه عکس اصلی از بین بره خیلی جذاب نیست که روش یه چیزی بنویسیم.
برنامه «کی و کجا» قراره همین کار را بکنه. شما یه عکس میگیرید یا از گالریتون یه عکس انتخاب می‌کنید. خود برنامه سعی می‌کنه بفهمه عکس را کی گرفتید و شما هم به برنامه می‌گید عکس مال کجاست. گوشه پایین سمت چپ عکس کی و کجای عکس با یه فونت فارسی زیبا نمایش داده می‌شه. وقتی که نوشته ذخیره شد میتونید عکس را به همراه تگ کی و کجا توی هر نرم‌افزار یا دستگاهی ببینید. اگه خواستید نوشته یا زمان عکس را عوض کنید هم جای نگرانی نیست،‌ برنامه طوری طراحی شده که اطلاعات اصلی عکس حفظ میشه و شما می‌تونید متن نوشته شده را تغییر بدید یا پاکش کنید.
برای اینکه اول برنامه را تست کنید همه امکانات در این نسخه به صورت رایگان در دسترس است ولی فقط آخرین عکسی که شما ویرایش می‌کنید ذخیره می‌شود. در صورتی که از عملکرد برنامه راضی بودید می‌تونید برنامه را آپگرید کنید و فراموش نکنید عکس‌هاتون مال کی و کجاست.

User Reviews - 195 Rates
3.7 from 5
5
4
3
2
1
رضا
رضا
2016/03/20
در باز کردن عکس ممیزنه مشکل در باز کردن عکس مشکل چیه؟
IRAJ
IRAJ
2015/11/02
برنامتون واقعا عالیه ولی یه مشکل . ولی یه کاری کنید که بشه چندین عکس رو با هم تغییر بدیم . منظورم از تو گالری هست
mohmmad
mohmmad
2021/11/06
قبلاً خرید کرده بودم چرا دوباره نمی آید