آموزش زبان نوزاد

آموزش زبان نوزاد

نسخه ۳.۰.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

از گریه های بی موقع نوزاد خود خسته شده اید؟


علت گریه های نوزاد خود را نمی دانید؟


دوست دارید زبان نوزاد خود را بفهمید؟


برنامه آموزش زبان نوزاد در این راه به شما کمک می کند.


گاهی اوقات فکر می کنیم که نوزادان بی دلیل گریه می کنند و این مشکل می تواند ساعت ها و حتی روزها ادامه داشته باشد اما آیا می دانید کودکان با گریه های مختلف خواسته های خود را اعلام می کنند؟


این برنامه بر اساس مستند پرطرفدار خانم پریسیلا دانستن ساخته است. پریسیلا دانستن (Priscilla Dunstan) استرالیایی با توانایی قدرت تشخیص صدا بزرگ شد. این استعداد او و تجربه اش به عنوان مادر باعث شد که الگوهای ویژه ای در گریه کودکان شناسایی کند.
او این زبان را در اختیار مادران دیگر نیز گذاشت تا بتوانند کودکان شادتری داشته باشند و کودک بیشتر بخوابد تا گریه کند چیزی که والدین جوان آرزوی آن را دارند. از نظر خانم دانستن کودکان اغلب با ۵ صدای مختلف گریه می کنند و یا به قول خودمان نق میزنند ، که هر یک مربوط به یک نیاز خاصی از کودک شماست .
این برنامه بر اساس مستند خانم پرسیلا دانستن ساخته شده است . این مستند به زبانهای مختلف ترجمه شده و با استقبال فروانی در سراسر دنیا قرار گرفته است. مزیت برنامه ما نسبت به فیلم این مستند قابلیت امتحان گرفتن در برنامه است و شما می توانید توانایی خود را بسنجید. همچنین شما می توانید در همه جا برنامه را همراهتان داشته باشید و به سادگی از آن استفاده کنید.


امکانات برنامه:


1- بخش آموزش ، در این بخش با آواهای مختلف نوزاد خود آشنا می شوید و علت ایجاد این آواها گفته شده و راه حل مناسب ارائه می گردد.


2- بخش آواها ، در این بخش از هر آوا نمونه های مختلفی را می شنوید. این بخش به شما کمک می کند تا آواها را بهتر بشناسید.


3- بخش آزمون ، این بخش برای سنجش شما است.در این بخش خودتان را آزمایش کنید و ببینید که چقدر مهارت کسب کرده اید.


4- بخش لالایی های کودکانه: این بخش شامل چندین لالایی زیبا است.


 

logo-enamad logo-samandehi