سهامیاب (شبکه هوشمند سرمایه گذاری)

سهامیاب (شبکه هوشمند سرمایه گذاری)

Version ۴.۰.۲
نصب +۱۰۰ هزار
Category امور مالی
Size ۲ مگابایت
Last Update ۲۱ مهر ۱۳۹۹
سهامیاب (شبکه هوشمند سرمایه گذاری)

سهامیاب (شبکه هوشمند سرمایه گذاری)

سهام‌یاب
Version ۴.۰.۲
نصب +۱۰۰ هزار
Category امور مالی
Size ۲ مگابایت
Last Update ۲۱ مهر ۱۳۹۹
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Infoشبکه اجتماعی بورس و بازار سرمایه


سهام­یاب شبکه اجتماعی مجازی و اطلاع‌رسانی بورس ایران است که تلاش نموده است تا در کنار اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت بازار بورس، آخرین معاملات شرکت­ها، اخبار و اطلاعیه­‌های آن­ها و ... محیطی یکپارچه برای به اشتراک­ گذاری ایده‌ها و نظرات کاربران گرامی را فراهم کند و از این طریق امکانی فراهم کند تا اطلاعات تالارگفتگو، سایت‌های اطلاع‌­رسانی و خبرگزاری­‌ها -پیرامون بازار سرمایه ایران- بطور یکپارچه در دسترس کاربران قرار دهد.


سهام یاب تلاش نموده است تا با ایجاد دیدی جامع از بازار، از طریق ارتباط بین شرکتها، قیمت‌ها، اخبار، ایده ­ها، افراد، تحلیل‌­گران و ... امکان تحلیل بهتر و پیش­ بینی دقیقتر بازار را برای همه کاربران خود فراهم نماید.

تحلیل سهام

سهام­یاب با به کارگیری الگوریتم­‌های Social Network، Social Mining، تحلیل تکنیکال، الگوریتم­‌های تصمیم­‌گیری و ده‌­ها الگوریتم مالی، نرم­‌افزاری و هوش‌مصنوعی دیگر، در تلاش است تا خدمتی به بازار بزرگ بورس ایران انجام دهد و امکان خرید و فروش آگاهانه را براساس به اشتراک‌­گذاری ایده‌­ها برای همه کاربران خود فراهم نماید.


سایر خدمات

ارائه آخرین وضعیت بازار بورس از طریق ابزارهایی مانند نقشه بازار، تابلوی چرخشی بازار، دیده بان بازار، سهام­نگر، اندیکاتورهای تکنیکال، مقایسه نمودارها و تغییرات قیمت شرکت ها، ضریب همبستگی شرکت­ها و شاخص‌­ها

اطلاع‌­رسانی آخرین تغییرات قیمت شرکت­ها از طریق اس ام اس و ایمیل
ارائه آخرین اخبار سایت­های خبرگزاری و تحلیلی


ارائه داده‌های بازار

سهام‌یاب تمام تلاش خود را در راستای ارائه اطلاعات و اندیکاتورهای مورد نیاز تحلیل­گران به کار گرفته است و در این راستا با استفاده از روش‌­های نوین پردازش ابری مانند Cloud Computing و SAS و نیز گردآوری اطلاعات تغییرات قیمت شرکت­های حاضر در بورس از ابتدای ورود به بورس (بیش از 10 سال داده) را برای استفاده تحلیل‌گران قرار داده است.


سهامیاب تلاش می‌کند عوامل تأثیرگذار بر تحلیل صحیح را در اختیار کاربرانش قرار دهد.


صحت اطلاعات

اطلاعات مالی نمایش داده شده در پرتال از منبع مدیریت فناوری اطلاعات سازمان بورس تهیه شده است. صحت اطلاعات کاربران باید با توجه به سوابق آن‌ها در پرتال و به تشخیص دیگر کاربران سنجیده شود.


https://www.sahamyab.com 

User Reviews - ۷۷۳ Rates
2.5 from 5
5
4
3
2
1
غریبه
غریبه
۱۳۹۹/۰۸/۲۳
قبلاً که اپ بود خوب بود، الان وصل میشه به نسخه وب و خیلی مزخرف شده. حذفش میکنم تا وقتی که دوباره اپ بشه.
Farshid
Farshid
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
چرا اپلیکیشن را به وب‌اپ تبدیل کردین. میره تو سایت خیلی بد شده
حامد
حامد
۱۳۹۹/۰۹/۰۹
خیلی بد شده قبلا اپلیکشن بود بهتر بود این چه وضعشه آخه