+۱۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۶
مگابایت
حجم

فلسطین زخم کهنه ای بر بدن جهان اسلام است که در طول نزدیک به صد سال گذشته همواره دغدغه ملت های اسلامی و جهان اسلام بوده و هست. شاید روزی نباشد که خبری هولناک از قتل و غصب و قساوت توسط رژیم منهوس و جعلی صهیونیستی در حق مردم مظلوم فلسطین منتشر نشود. و در این میان انچه موجب پیشروی  بیش از پیش این رژیم جعلی شده سکوت معنا دار برخی کشورهای به ظاهر اسلامیست که از اسلام فقط نام ان را به یدک میکشند.


چندی پیش و در پی سکوت و حمایت های همین کشورها سران رژیم صهیونیستی پا را فراتر نهاده و با همراهی سران دولت جنایتکار امریکا قدس شریف را به عنوان پایتخت این رژیم تعیین کردند و داغی تازه بر پیکره ی جان اسلام نهادند که البته با واکنش  منفی بسیاری از کشورها قرار گرفته و کشمکش بر سر این تصمیم جنایتکارانه هنوز هم ادامه دارد.


با توجه به شرایط به وجود امده بران شدیم برنامه ای تعاملی جهت روایت چگونگی به وجود امدن و گسترش غده سرطانی اسرائیل در فلسطین عزیز پرداخته و با شیوه ای جدید و جذاب این واقعه تلخ را روایت کنیم.


به امید روزی که روایت نابودی رژیم صهیونیستی را برای همه عدالت خواهان دنیا منتشر نماییم و ان روز خیلی دور نیست....


از همه عزیزانی که ما را در تهیه این برنامه یاری نمودند مخصوصاً «سازمان فضای مجازی سراج دفتر استانی کردستان» کمال تشکر و قدردانی را داریمصفیر سنتر؛ پایگاه فرزندان انقلاب
 


 


 


 


 


 


 


 


 


تمامی مطالب موجود در این برنامه و ایده تولید برنامه از پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی به ادرس www.khamenei.ir استخراج شده است

logo-enamad logo-samandehi