اندروید سرعتی، ضد هنگ

اندروید سرعتی، ضد هنگ

نسخه ۱.۰
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم


هنگ شدن ممنوع!!!
داغ شدن ممنوع!!!
کاهش سرعت دستگاه ممنوع!!!
تخليه ي زود هنگام شارژ باتري ممنوع!!!
تعويض دستگاه اندرويدي ممنوع!!!


اگه احساس ميکنيد گوشيتون کند شده و هنگ ميکنه يا بعضي از برنامه ها نصب نميشن اين برنامه رو از دست ندين! با تقويت رم و پاکسازي تمام اتوماتيک و يا ارتقا و آپديت اندرويد خود تمامي اشکالات گوشي خود را رفع کنيد و از امکانات جديد و سرعت بالاي آن لذت ببريد. با ارتقاي اندرويد خود مي توانيد لذت روزهاي ابتدايي خريد گوشي را زنده کند.


اين برنامه از دوقسمت تشکل شده است:


قسمت اول: پاک سازي خودکار و تمام اتوماتيک رام گوشي شما


در اين قسمت ما دو ابزار براي تقويت گوشي شما درنظر گرفته ايم. ابزار اول تقويت رام مي باشد. با لمس اين گزينه ميتوانيد اقدام به پاکسازي رم گوشي خود کنيد. هرگاه احساس کرديد گوشي شما دچار سنگيني و يا هنگ شده است ميتوانيد با استفاده از اين قسمت اقدام به پاکسازي رام گوشي خود کنيد. با استفاده از اين قسمت علاوه بر پاک کردن فايل هاي زايد رام گوشي، باعث جلوگيري از هنگ کردن شديد گوشي شما نيز ميشود.


ابزار دوم پاک کردن فرايند هاي هنگ هست. به طور کلي فرايند هايي در پشت پرده گوشي شما کار ميکنند که شما درحالت عادي قادر به بستن و يا پاک کردن آنها نيستيد. با استفاده از اين قسمت ميتوانيد اين فرايند ها را متوقف کنيد. متوقف کردن اين فرايند ها علاوه جلوگيري و خارج کردن گوشي شما از هنگ باعث آزاد شدن مقدار زيادي از حافظه نيز مي شود.


قسمت دوم: آپديت و ارتقا اندرويد


در اين قسمت آموزش کامل تعويض رام (به اصطلاح آپديت اندرويد) را براي شما کاربران عزيز آماده کرده ايم. آموزش هاي اين قسمت براي کاربراني است که گوشيشون به شدت دچار هنگ ميشه و با کندي سرعت زيادي نسبت به روز خريد مواجه شده اند. و همچنين کاربراني که قصد دارند اندرويد خود را به آخرين نسخه آپديت کنند.


چنانچه مشکلي در مراحل آپديت و يا استفاده از نرم افزار داشتيد کافيست از طريق ايميل زير به ما اطلاع دهيد . پشتيباني ما آماده خدمت رساني به شماست....


درپايان از شما عزيزان خواهشمنديم درصورتي که از برنامه ما رضايت داريد با نظرات خود از برنامه ما حمايت کنيد تا بلکه انگيزه اي باشد براي ساختن برنامه هاي قوي تر.

logo-enamad logo-samandehi