تکنیک های بازاریابی در تلگرام

نصب‌های فعال ۱۰۰+
حجم ۵٫۹ مگابایت
نسخه 2.1

توضیح

چگونه با تکنیک هایی که دیگران نمی دانند از تلگرام کسب درآمد کنیم؟


 زمانی که تلگرام به عنوان یک ابزار پیام رسان رقبای خود را مثل (یاهو مسنجر-وایبر-واتس آپ-لاین و غیره...) را کنار زد،هیچکس فکرش را نمی کرد که این پیام رسان نوظهور تبدیل به یکی از قدرتمندترین شبکه های اجتماعی شود که نه تنها برای چت و گفتگو بلکه برای بازاریابی ،فروش محصول و کسب درآمد نیز به کار رود.


اگر به آمار جالب زیر نگاهی بیاندازید متوجه قدرت و کیفیت تلگرام بعنوان یک ابزار مفید و درآمدزا خواهید شد


مدیر یکی از کانال های تلگرامی فارسی ماهیانه بیش از ۳۰ میلیون تومان درآمد دارد. یک فروشگاه مجازی پوشاک زنانه فقط از درگاه شبکه های مجازی و به ویژه تلگرام هفته ایی بیش از ۳ میلیون تومان فروش دارد. روزانه بیش از ۱۰ میلیارد پیام در تلگرام رد و بدل می‌شود! اپلیکیشن های پیام رسان تا پایان سال ۲۰۱۵ جای شبکه های تخصصی اجتماعی را خواهند گرفت! آیا شما تلگرامتان را بیشتر چک می کنید یا ایمیلتان را؟! تعداد کاربران ایرانی اپلیکیشن تلگرام بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون نفر تا امروز پیش بینی می شود. همه اینها کافیست تا به اهمیت بازاریابی در تلگرام پی ببریم.


اکنون امکانات و میزان نفوذ این برنامه محبوب فرصتی است تا به جای وقت گذرانیهای معمول به فکر رونق کسب وکار خود در این اپلیکیشن محبوب باشیم. ایرانی ها همیشه دنبال فرصت های خوب، محصولات خوب و پیشنهادهای ویژه هستند که قطعاً بهترین مکان معرفی آن تلگرام است.

در این برنامه اندرویدی ارزشمند شما با بهترین و تخصصی ترین تکنیک ها و ترفندهای بازرایابی ،فروش محصول و کسب درآمد در این شبکه اجتماعی قدرتمند آشنا می شوید.

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت