انعکاس

انعکاس

نسخه ۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۳
مگابایت
حجم

 برای به چالش کشیده شدن ذهنت آماده باش!


با انعکاس نور بازی کن و هدف رو روشن کن!


تو این بازی، باید نور رو بوسیله ی بلوک های موجود هدایت کنی و هدف رو روشن کنی؛ به ظاهر خیلی ساده ست! ولی با پیشروی به سمت مراحل بالاتر، میبینی که واسه حل معما، بیشتر باید وقت بذاری!


تنوع بلوک های هر مرحله زیاده و هرکدوم نور رو به یک شکل هدایت میکنن؛ استفاده ی به جا از هر بلوک تو خونه ی مورد نظر، نیاز به کمی تمرکز داره.


- بیش از 250 معمای متنوع و زیبا در 14 گروه مختلف


- امکان استفاده از راهنما برای هر مرحله


- محیطی زیبا و کاربر پسند


- طیف گسترده ی رنگ های چشم نواز

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل انعکاس

با اندکی جستجو در میان بازی های معمایی و پازل متوجه می شوید اکثریت آن ها وابسته به واژه و اشکال ساده هستند و کمتر پیش می آید به بازی هایی برخورد کنید که بتوانند با خطوط یا نور ها فکر شما را به کار بگیرند. بازی های معمایی هم اگر مسیر خاصی داشته باشند باشند معمولا یا به داستان وابسته است یا نوآوری هایشان محدود است ولی اکنون می بینیم که بازی موبایل انعکاس به عنوان یک بازی ایرانی چگونه بازی های معمایی و پازل را متحول کرده است. البته قبلا نیز چنین بازی هایی وارد عرصه بازیسازی شده بودند ولی موفقیت آنچنانی نداشتند و همانطور که می دانید کار را آن کرد که تمام کرد.

انعکاس نور - بازی انعکاس زیر ذره بین

در میان بازی های معمایی و جورچین و پازلی، کم پیش می آید بازی های با کیفیت بالا و اعتیاد آور پیدا شود اما اکنون بازی فوق العاده انعکاس تمام طرفداران این سبک بازی ها را شوکه کرده است. انعکاس، نام یک بازی در سبک معمایی است که با خطوط و نور کار می کند. برای آشنایی بیشتر با بازی فوق العاده مهیج و زیبای انعکاس با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi