ساعت آموزشی (گویا)

ساعت آموزشی (گویا)

نسخهٔ ۳.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ دی ۱۳۹۴
ساعت آموزشی (گویا)

ساعت آموزشی (گویا)

رایمون
نسخهٔ ۳.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ دی ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اگر در منزل یا نزدیکان کودک یا دانش آموز دلبندی دارید که هنوز خواندن ساعت را خوب یاد نگرفته است یا اینکه به تازگی می خواهید خواندن ساعت را به او یاد بدهید پیشنهاد می کنم استفاده از این برنامه ساده اما پر کاربرد را از دست ندهید.

دیگر نیاز نیست ساعت خانه را از روی دیوار پایین بیاورید یا یک ساعت مچی را مدام تغییر دهید تا کودک بتواند موقعیت های مختلف عقربه های ساعت را درک کند. با استفاده از این برنامه می توانید به سادگی ساعت را تنظیم کنید و ساعتهای مختلف را از او بپرسید و به همراه کودک به یادگیری بپردازید.

اما این تنها کاربرد این برنامه ساده نیست. کودک شما می تواند بدون نیاز به شما نیز ساعت را بیاموزد چون خود برنامه پس از تنظیم ساعت می تواند به بیان ساعت با صدایی کاملا رسا بپردازد به صورتی که کودک شما میتواند به سرعت ساعتهای مختلف را امتحان کند، تغییر آن را ببیند و همچنین پس از اینکه حدس زد که ساعت چند است، جواب آن را بشنود.


تذکر: امکانات اصلی این برنامه رایگان است ولی در صورت تمایل به تغییر در تنظیمات و حذف تبلیغات می توانید با پرداخت درون برنامه ای بازار، برنامه را به نسخه طلایی ارتقا دهیدبرای آشنایی کودک با هر دو نوع ساعت عقربه ای (ده مدل) و عددی (پنج مدل) و تطابق اعداد آنها با همدیگر هر دو نوع ساعت در کنار یکدیگر قرار گرفته و کودک می تواند آنها را با یکدیگر مقایسه نموده و در حافظه بصری خود ثبت نماید.
همچنین با توجه به مرحله آموزش می توانید هریک از ساعت های عددی یا عقربه ای را حذف کنید و تنها یک نوع ساعت را به نوآموز نمایش دهید.
در این برنامه برای کودکانی سنین پایین تر امکان حذف تاثیر موقعیت دقیقه بر عقربه ساعت شمار نیز در نظر گرفته شده است تا برای شروع بتوانند با موقعیت دقیقه و ساعت به صورت مستقل آشنا شوند (عقربه کوچک همیشه روی اعداد اصلی می ایستد تا کودک گیج نشود)

امکانات برنامه:
• امکان بیان ساعتهای مختلف توسط برنامه
• امکان انتخاب ده نوع ساعت عقربه ای با صفحه های مختلف (هریک با در نظر گرفتن اهداف آموزشی انتخاب شده است و صرفا جنبه تزیینی ندارد)
- ساعت آموزشی فارسی
- ساده با اعداد فارسی
- ساده با اعداد انگلیسی
- ساعت دیواری
- ساعت مچی
- ساعت با اعداد یونانی
- دایره مدرج
- دایره غیرمدرج
- دایره بدون عدد
- تیک تاک بدون عدد
• امکان انتخاب پنج نوع نمایش مختلف برای ساعت عددی (برای آشنایی کودک با انواع ساعتهای دیجیتالی که به صورت روزمره با آنها سر و کار خواهد داشت)
- اعداد فارسی
- اعداد انگلیسی
- اعداد دیجیتال (7Segment)
- LCD ماتریسی
- LCD نقطه ای
• امکان تنظیم ساعت به صورت 12 ساعته یا 24 ساعته
• امکان تنظیم حداقل فاصله زمانی (یک دقیقه، پنج دقیقه، ده دقیقه، یک ربع، نیم ساعت و یک ساعت)
• امکان حذف تاثیر موقعیت دقیقه بر عقربه ساعت شمار
• امکان حذف یا نمایش ساعت عقربه ای و عددی برای تطابق یا عدم تطابق ساعت با عدد برای کودکانی که با اعداد آشنا هستند
• امکان تنظیم رنگ زمینهتوجه: این برنامه همانند اکثر اپلیکیشنها برای دریافت آمار و گزارش خطاهای احتمالی، نمایش اطلاعیه ها و ... مقدار کمی از حجم اینترنت شما استفاده میکند.​

نظرات کاربران - ۹۳۵ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
صادقی
صادقی
۱۳۹۵/۰۳/۲۴
خوبه.ممنون
دختر کفشدوزکی
دختر کفشدوزکی
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
خوبه
نفس
نفس
۱۳۹۵/۰۳/۱۷
عالی