ببین و بگو

ببین و بگو

نسخه ۰.۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۴۲
مگابایت
حجم

در این بازی شما از نمای نزدیک عکس را تماشا خواهید کرد و با توجه به حروف چیده شده در پایین صفحه،می بایست تصویر مورد نظر را حدس بزنید. این بازی برای نسخه های آیفون و آیپد نیز طراحی و پیاده سازی شده است.


دکمه زوم کردن عکس: در صورتی که شما قادر به حدس تصویر نبودید می توانید با استفاده از این دکمه، عکس را کمی دورتر کنید تا حدس زدن برای شما آسان شود استفاده از آن محدودیتی ندارد ولی توجه داشته باشید که در هر بار زدن این دکمه تعداد 150 سکه از شما کسر خواهد شد.


دکمه حذف حروف: با زدن این دکمه یک حرف اضافه از بین حروف چیده شده پایین حذف می شود تا شما بتوانید راحتتر عکس مورد نظر را حدس بزنید. ولی توجه داشته باشید که در هر بار زدن این دکمه تعداد 60 سکه از شما کسر خواهد شد.


دکمه رد کردن مرحله: در صورتی که تمایل به حدس عکس مرحله خاصی ندارید شما می توانید با زدن این دکمه، مرحله را رد کنید و با دیدن عکس و جواب به مرحله بعدی وارد شوید. ولی توجه داشته باشید که در هر بار زدن این دکمه تعداد 500 سکه از شما کسر خواهد شد.


توجه توجه ! اتفاقات نادر:


مورد ۱:اگر به احتمال یک در هزار بعداز خرید، سکه اضافه نشد دوباره به قسمت خرید بروید و روی همان سکه قبلی کلیک کنید  این بار بدون رفتن به صفحه پرداخت ، سکه هایتان اضافه خواهد شد.


مورد ۲:بیش از ۹۶۰ دستگاه در بازار موجود است که از سیستم عامل اندروید بهره می برند اگر به احتمال یک در هزار برنامه در گوشی شما اجرا نشد کافی است یک ایمیل که حاوی مدل و مارک گوشی تان است را به jalalimehdi@gmail.com بفرستید تا ما در اسرع وقت، شما را برای اجرا شدن برنامه راهنمایی کنیم.


مورد۳: با توجه به مورد ۲ عزیزانی که حجم اینترنت آنها به صورت حجمی است و این مورد برای آنها خیلی حائز اهمیت است و چون به احتمال یک در هزار ممکن است در اجرای بازی دچار مشکل شوند لطفا قبل از نصب، مشخصات گوشی خود را به ایمیل jalalimehdi@gmail.com ارسال کنند تا قبلش ما تست کنیم تا در صورت عدم مشکل با خیال راحت دانلود کنند.

logo-enamad logo-samandehi