زبان انگلیسی نهم

زبان انگلیسی نهم

نسخه ۵.۹۸۵۲۷
۵
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

به نام خدا

Prospect 3

محصولی از Plant

 

** لطفا قبل از نظر دهی آموزش این نرم افزار را در این صفحه مشاهده کنید(ویدیو بالا) و مطمئن شوید که دسترسی حافظه رو حتما داده باشید وگرنه نرم افزار کار نخواهد کرد.**نرم افزار prospect 3 محصولی توسعه یافته برای معلمان و دانش آموزان است که کاربران این نرم افزار می توانند آن را در هر کجا که هستند بدون نیاز به اینترنت استفاده کنند. البته فایل های صوتی نرم افزار باید توسط کاربر از داخل برنامه ابتدا دانلود شوند که حجم زیادی ندارند. به همراه داشتن یک کتاب برای دانش آموزانی که می خواهند همیشه انگلیسی یاد بگیرند سخت است و برای معلمانی که هر بار باید فایل صوتی هر درس را با حجم زیاد دانلود کنند و منتظر بمانند که آهنگ های هر درس تمام شوند و مکالمه را پخش کنند، کمی خسته کننده به نظر می رسد. اما ما در این نرم افزار سعی کردیم تا این مشکلات را بر طرف کنیم تا کاربران بتوانند به راحتی مباحث اصلی زبان انگلیسی نهم را فرا بگیرند.امکانات نرم افزار:

- در این نرم افزار سعی شده است تا مباحث اصلی درس آورده شود.

- شامل 6 درس و هر درس شامل 7 قسمت است:

conversation همراه با practices

words

language melody

grammar

find it

listening, reading and writing

Essential words- قسمت های conversation, words, l_melody, lrw دارای فایل صوتی هستند که یکی از مزایای این برنامه فایل های صوتی است، چون به حدی سعی کردیم که آهنگ های طولانی و خسته کننده فایل صوتی را حذف کنیم.

- توضیحات گرامر، هم انگلیسی و هم فارسی بوده بوده که سعی کرده ایم کمی مفصل تر از متن کتاب باشد.

- دارای دو تمرین در هر درس و یک آزمون برای هر درس.

- قسمت Essential words به درخواست کاربران اضافه شد. در این قسمت شما می توانید کلمات کلیدی و ضروری هر درس را یاد بگیرید. 

- سازگاری با گوشی های اندروید 4 به بالا.

- اگر از اندروید 6 به بالا استفاده می کنید برنامه از شما یک دسترسی خواهد خواست تا بتواند اطلاعات را به شما نمایش دهد. با تایید درخواست شما می توانید از نرم افزار استفاده کنید.

- در این نرم افزار سعی کردیم تا شما بتوانید برنامه را شخصی سازی کنید برای مثال شما می توانید اندازه متن، رنگ متن و رنگ پس زمینه را شخصی سازی کنید.

- مطابق با کتاب درسی سال تحصیلی 97-98 اگر در برنامه مشکلاتی از قبیل نوشتاری، گرامری و ... دیدید و یا انتقاد و پیشنهادی داشتید حتماً به ما در قسمت Info گزارش کنید چون ما به دقیق بودن تاکید داریم و سعی خواهیم کرد مشکلات را در آپدیت های بعدی رفع کنیم. و اینکه شکایتی از برنامه داشتید لطفا در بخش نظرات مطرح ننمایید و مستقیم با ایمیل ما در تماس باشید. در ضمن برنامه از سیستم تبلیغاتی پاپ آپ استفاده می کند، ما سعی کردیم این تبلیغات برای شما آزار دهنده نباشند. امیدواریم این نرم افزار مورد رضایتتان واقع شده باشد.

به کانال سروش ما بپیوندید: http://sapp.ir/plantdg

منابع: کتاب انگلیسی نهم و سایت eng-dept.talif.sch.ir .

logo-enamad logo-samandehi