پیرو - ذخیره شماره مشتریان

پیرو - ذخیره شماره مشتریان

نسخه ۱.۴
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

اپلیکیشن پیرو یک ابزار ساده و کارآمد برای ذخیره سازی شماره تلفن همراه مشتری در باشگاه مشتریان کسب و کار، شرکت، فروشگاه، رستوران و ... می باشد .

معمولاً یکی از دغدغه های صاحبان مشاغل در اختیار داشتن شماره تلفن همراه مشتریان است، به نحوی که در آینده بتوانند اخبار کسب و کار، کالاهای جدید، تخفیفات، جشنواره های فروش و سایر اطلاع رسانی های مهم و ضروری را به مشتریان و مخاطبین خود اطلاع رسانی نمایند. معمولاً درخواست دریافت شماره تلفن توسط صاحبان کسب و کارها و کارشناسان فروش و ... سخت است و ممکن است با مقاومت هایی از سمت مشتری مواجه شود. اپلیکیشن پیرو که به یک پنل قدرتمند ارسال پیامک متصل است، این کار را به راحتی انجام می دهد، به نحوی که اپلیکیشن را بر روی یک دستگاه با سیستم عامل اندروید نصب می کنید و آن را در محلی در معرض دید مشتری قرار می دهید. مشتریان به صورت اختیاری صرفاً با ورود نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه، می توانند شماره خود را به باشگاه مشتریان شما اضافه کنند و از این پس شما می توانید با استفاده از امکانات متنوع سامانه ارسال پیامک، به روش های گوناگون اطلاع رسانی های خود را به مشتریان انجام دهید.

محل نگهداری شماره مشتریان در گروه خاصی از دفترچه تلفن سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه اختصاصی کسب و کار است که دارای تنظیمات شخصی و سفارشی است و کاملاً محرمانه و صرفاً در اختیار همان کسب و کار می باشد .

برای مشاهده امکانات سامانه پیامکی به آدرس  smspejvaklogin.com/shop  مراجعه فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس: 07132361796 و 07132348884 یا 09034668884 تماس حاصل فرمایید .

logo-enamad logo-samandehi