کلمات را پیدا کن

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۷۹۱٫۸ کیلوبایت
نسخه 1.4
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

در این بازی جدولی از حروف الفبا و لیستی از کلمات به شما نمایش داده میشود. شما باید این کلمات را که در جدول پنهان شده اند پیدا کنید. حروف ابتدایی و انتهایی کلمه را به یکدیگر متصل نمایید و رکورد بزنید. رکوردتان را در سایت ثبت کنید و با کاربران دیگر رقابت نمایید.

امکانات اضافی

ما برای هیجان انگیزتر شدن بازی امکانات اضافی درنظر گرفته ایم. این امکانات باعث میشوند جدول را زودتر و راحت تر حل کنید. مثلا با کلیک بر روی یک حرف در جدول یا لیست کلمات میتوانید ببینید آن حرف چندبار و کجاها در جدول تکرار شده است.

بازی در سه نوع آزاد، مرحله ای و مرحله ای ثابت طراحی شده است.

در نوع آزاد یک جدول با ابعاد انتخابی و تعدادی کلمه به شما داده میشود. برای بدست آوردن امتیاز باید در مدت زمان معلوم این جدول را حل کنید.

در نوع مرحله ای از یک جدول 5 در 5 شروع میکنید و باحل جدول یک جدول دیگر با ابعاد بزرگتر و کلمات جدید نمایش داده میشود. تعداد کلمات در این نوع بازی برای هر جدول کمتر از نوع بازی آزاد است.

در نوع مرحله ای ثابت، ابعاد جدول را خودتان انتخاب میکنید، با حل جدول، جدول دیگر با همان ابعاد ولی با کلمات جدید نمایش داده میشود.

ثبت رکوردهای روزانه، هفتگی و ماهانه کاربران

هر وقت در بازی رکورد خوبی زدید، آن را در سایت ثبت کنید تا بتوانید رتبه خود و رکوردهای سایر کاربران را ببینید. در حال حاضر رتبه بندی ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه انجام میشوند و هر دوره رتبه بندی با امتیازات جدیدتر انجام میشود.

هر چه بیشتر سکه داشته باشید، راحت تر بازی میکنید

هر چه زمان حل جدول پایین تر باشد میتوانید سکه بیشتری جمع کرده و از آنها برای فعال کردن امکانات اضافی استفاده کنید. اگر سکه های شما تمام شد میتوانید سکه های بیشتری بخرید. و یا میتوانید امکانات اضافی را برای همیشه برای خود فعال کنید (در این صورت دیگر نیازی به جمع کردن و خرج سکه برای فعال کردن آنها نیست.)

 

تغییرات آخرین نسخه

  • کاهش قیمت سکه و امکانات اضافی

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار