بازی املای انگلیسی

بازی املای انگلیسی

نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵ هزار
نصب
کودک
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
بازی املای انگلیسی

بازی املای انگلیسی

گروه نرم افزاری پرکا
نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵ هزار
نصب
کودک
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

تا به حال پیش آمده برای آمادگی در آزمون TOEFL، IELTS یا GRE نوشتن درست کلمات پرکاربردی مثل especially یا  restaurant برایتان دردسرساز شده باشد؟

آیا می خواهید برای همیشه از کمک google یا word برای پیشنهاد املای درست کلمه بی نیاز شوید؟

آیا می خواهید برای کلمات پرکاربرد انگلیسی تبدیل به Spelling Master شوید؟

این اپلیکیشن اندروید، یک بازی رایگان، دو گزینه‌ای، جذاب و ساده بوده و تلاش دارد اطلاعات شما را در خصوص املای صحیح کلمات پرکاربرد انگلیسی بسنجد. مجموعه‌ای از 390 کلمه، در این بازی گنجانده شده‌است.

بازی شامل 30 مرحله و هر مرحله شامل 13 کلمه است، مراحل با حروفی نام گذاری شده اند که بعد از اتمام مرحله 30، جمله‌ای ظاهر خواهد شد. بازی، با 5 قلم پر زرین شروع می‌شود و به ازای هر شش گزینه صحیح (معادل 150 امتیاز: 25 امتیاز به ازای هر گزینه)، یک قلم پر زرین دیگر جایزه خواهید گرفت. از سوی دیگر، هر گزینه نادرست (25 امتیاز منفی) یک قلم پر زرین را خواهد سوزاند. در صورتی‌که، در خلال بازی، در پاسخ به سوالی شک داشتید، می‌توانید با استفاده از منو جست و جوی آفلاین، یک قلم پر زرین را، با شانس جست و جوی پاسخ معاوضه کرده و از صحت پاسخ خود مطمئن شوید.

هر مرحله گذرانده شده، 3 قلم پر زرین جایزه برای ورود به مرحله بعد به همراه دارد. به علاوه، با گذراندن هر مرحله، نوار قرمز رنگ مرحله بعد به رنگ سبز و لوگوی قفل به لوگوی یکی از حروف جمله نهایی تغییر خواهد کرد.

هنگامی که فقط دو قلم پر زرین برایتان باقی است، برنامه پیغامی برایتان ارسال خواهد کرد که در صورت تمایل و با کاهش یک قلم پر زرین، به صفحه جستجو بروید. پیغام بعدی با اتمام قلم پر زرین‌ها ارسال خواهد شد؛ در این حالت و بدون قلم پر زرین امکان ادامه بازی در مرحله جاری غیر فعال است (با تغییر نوار سبز رنگ مرحله به قرمز). هر چند امکان بازی در مراحلی که قبلاً گذرانده اید، همواره به صورت نامحدود وجود دارد و جواب های درست یا غلط تاثیری در افزایش یا کاهش قلم پر زرین‌های شما نخواهند داشت.

به علاوه، هر زمان که قلم‌های شما به اتمام رسید یا هر زمان دیگر، می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، سی یا پنجاه قلم پر زرین دیگر خریداری کرده و با اطمینان بیشتری بازی را ادامه دهید.

در پایان، گروه نرم افزاری پرکا امیدوار است این بازی لحظات خوبی را برای شما بوجود بیاورد و از این به بعد، بدون نیاز به تصحیح کننده WORD یا GOOGLE با اطمینان کلمات انگلیسی را بنویسید.

نظرات کاربران - ۴۱۷ رأی
۳.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سناتور
سناتور
۱۳۹۴/۰۴/۲۲
عالی
سیتا
سیتا
۱۳۹۴/۰۵/۰۱
عالی
as
as
۱۳۹۴/۰۵/۰۵
اسان بود ولی بازیه زیابایی بود بی صبرانه منتظره نسخه بعدی هستیم:-)