وان تاج ( کاربر )

وان تاج ( کاربر )

نسخه ۱.۷.۳.۴
۲۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۷
مگابایت
حجم

اولین اپلیکیشن جامع مشاوره در ایران
قابلیت اپلیکیشن کاربر وان تاج

مشاوران برتر

سیستم جامعه مشاوران وان تاج ، افراد متخصص در زمینه های مختلف مشاوره ای اعم از مهاجرت ،حقوقی ، روانشاسی و خانواده ، تغذیه ، زناشویی ، مد و لباس ، پوست و مو ، زیبایی ، اطفال و کودکان ، حیوانات ، آشپزی ، تحصیلی و انتخاب رشته ، کامپیوتر و نرم افزار ، ورزشی و باشگاهی ، گردشگری ، مامایی و زنان زایمان ، دارویی ، پرستاری ، ترک اعتیاد ، دینی ، مهندسی ، طب سنتی ، بیمه ، محیط زیست ، گل و گیاه ، مکانیکی ، کسب و کار را از سراسر کشور گردهم آورده است تا کاربران مشاوره دریافت نمایند.

گفتگوی آنلاین

کاربران میتوانند موضوع مشاوره خود را به مشاور مربوطه در قالب پیام متنی ، پیام صوتی و فایل ارسال نموده و گفتگوی خود را در فضایی گرم و حرفه ای انجام دهد.

مقرون به صرفه

بستر ایجاد شده برای استفاده عمده خدمات اپلیکیشن جهت دریافت مشاوره کاملا ریگان میباشد و هیچ گونه مبلغی برای ارتباط با مشاور از کاربران دریافت نمیگردد.

حریم خصوصی

تمام اطلاعات ارسالی و دریافتی بین کاربران و مشاوران از قبیل فایل ها و داده های متنی در محیطی امن تبادل میشود و وان تاج این حریم را برای کاربران ایجاد کرده است.

جامع و کامل

در این سیستم تمامی دسته بندی های موجود به صورت کامل پشتیبانی میشوند تا کاربران بتوانند بدون نیاز به جستجو ، با یک اپلیکیشن به تمام نیاز های خود برسند.

امنیت پایدار

با توجه به نا امن بودن محیط و شبکه جهانی اینترنت ، تبادل داده ها باید در بستری امن و به دور از دسترس افراد سودجو تبادل بشود . وان تاج این محیط را فراهم کرده است.

طراحی واکنشگرا

رابط کاربری این سیستم و تجربه ای که کار کردن در داحل اپلیکیشن ها به کاربران و مشاوران القا میکند ، تجربه جذاب و شیرینی خواهد بود.

ساده و کاربردی

در عین حالی که سیستم از نظر بصری دچار پیچیدگی های خاصی نیست ، کاربران در محیطی ساده و زیبا در عین حال قدرتمند از نظر فنی با مشاوران در ارتباط خواهند بود.

logo-enamad logo-samandehi