بازی لوگو(ایرانی)

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۷٫۰ مگابایت
نسخه 1.2

توضیح

تا چه اندازه با لوگو و آرم شرکت ها، سازمان ها و مراکز مختلف ایرانی آشنا هستید؟ مهارت خود را در شناسایی و تشخیص نام آن ها در قالب یک بازی جذاب و معروف، بسنجید.
این بازی در نسخه اول، دارای 4 مرحله می باشد که تعداد 140 لوگوی ایرانی در آن گنجانده شده است؛ شما می بایست با انتخاب لوگو و درج نام آن، ضمن دریافت امتیاز لازم برای راهیابی به مرحله بعد، به دنبال اعداد رمز مخفی شده در آن ها باشید.

ویژگی ها:
- 140 لوگوی شرکت ها، سازمان ها و مراکز مختلف ایرانی در قالب 4 مرحله با درجه سختی متفاوت (در نسخه های بعدی تعداد لوگوها افزایش پیدا خواهد کرد)
- وارد کردن متن بصورت دستی
- نمایش پیغام در وضعیت های پاسخ صحیح، غلط و نزدیک به پاسخ صحیح
- نادیده گرفتن برخی غلط های املایی کم تاثیر
- رابط کاربری آسان با ظاهر گرافیکی مناسب
- پشتیبانی از حالت افقی صفحه نمایش
- قابلیت انتقال به کارت حافظه

نکته:
درج متن و تعدادی از حروف، با برخی کیبورد های عربی ممکن است تشخیص صحیح بودن پاسخ را با مشکل مواجه کند، لذا از کیبورد های متعدد مختص زبان فارسی استفاده نمائید.
 


در رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی لوگو

در دنیای تجارت هر کمپانی یا شرکتی آرم و نشان مخصوص به خود را دارد. البته این موضوع فقط به شرکت های تجاری محدود نمیشود. همانطور که دیده اید سازمان های مختلف،بانک ها، شبکه های تلویزیونی وغیره، همگی دارای لوگوی اختصاصی هستند. نقد و بررسی زیر مربوط به برنامه ای میشود که از این موضوع درقالب یک بازی فکری و سرگرم کننده ایده گرفته است. نام این بازی اندرویدی “بازی لوگو” میباشد.