آشنایی با تجهیزات پالایشگاهی

آشنایی با تجهیزات پالایشگاهی

نسخه ۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۵
مگابایت
حجم

آشنایی با تجهیزات پالایشگاهی


همانگونه که میدانیم بیشترین درصد اشتغال صنعتی ایران در بخش نفت و گاز میباشد، لذا تیم نرم افزاری نصیر (که شامل گروهی از فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر با سالها تجربه در زمینه صنایع نفت و گاز میباشد) بر آن شده تا مطالب ارزشمندی از مهمترین این آیتمها را در اختیار کارشناسان مشغول در این صنعت و دانشجویان مکانیک، شیمی و پروسس ارایه نماید. 


پالایشگاه نفت یک واحد صنعتی است که در آن نفت خام به مواد مفیدتری مانند گاز مایع، نفت سفید، بنزین، گازوئیل، نفت کوره، قیر و دیگر فراورده‌های نفتی تبدیل می‌گردد. پالایشگاه‌های نفت به‌طور معمول واحدهای صنعتی بزرگ و پیچیده‌ای می‌باشند که در آن‌ها واحدهای مختلف توسط مسیرهای لوله‌کشی متعددی به هم پیوند داده شده‌اند.
آشنایی با تجهیزات مختلف در صنعت نفت و گاز گام بسیار مهمی برای آغاز کار در این صنعت می باشد که درک اصولی کاربرد این تجهیزات کمک شایانی در موفقیت و پیشرفت شما دارد. همه تلاش ما، ارتقا دانش فنی و معرفی ابزارهایی است که تا کنون کمتر به آنها پرداخته شده است. امیدواریم با استقبال کارشناسان محترم و دانشجویان عزیز بتوانیم مطالب مفیدتری را در ارایه نموده و با ارائه نرم افزارهای مهندسی برای تلفنهای همراه و تبلتها، خلا موجود در این زمینه را مرتفع نماییم.


 


کاربر گرامی: در صورتی که این برنامه برای شما مفید بود،لطفا علاوه بر معرفی برنامه به دوستانتان، با دادن 5 ستاره نیز از ما حمایت نمایید.  
دعوت به همکاری  


job@nasirstore.ir 


تماس با ما  


info@nasirstore.ir 

logo-enamad logo-samandehi