پلیمر اینفو

پلیمر اینفو

نسخه ۶.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۷
مگابایت
حجم

این نرم افزار دسترسی سریع و آسان به یک مجموعه نفیسی از کاربردی ترین اطلاعات مورد نیاز یک مهندس در حوزه پلیمرها را فراهم آورده است. برای هر پلیمر بخش های مجزای زیر تشریح شده است:

معرفی، ساختار، سنتز، ویژگیهای فیزیکی، ویژگیهای مکانیکی، مشخصات فرایندی و گالری محصولات پلیمری. از دیگر ویژگی های دیگر این نرم افزار میتوان به آرشیو آنلاین کتابها در رشته مهندسی پلیمر که قابلیت بارگیری کتاب به صورت مجزا بر روی گوشی را دارد، اشاره کرد. این آرشیو دارای قابلیت جستجو می باشد و همچنین در بازه های زمانی مشخص به روز رسانی می گردد.آرشیو آنلاین ویدئو که دیگر ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار به شمار می آید، یک آرشیو آنلاین چند رسانه ای است که فیلم های آموزشی مرتبط با رشته مهندسی پلیمر در آن قرار می گیرد. یک بخش مفید دیگر وجود جامع ترین بانک ارائه شده برای اسامی پلیمر ها است که نام تجاری و نام کامل بیش از 215 پلیمر را در خود گنجانده است.

شایان ذکر است، گروه تخصصی این برنامه، با بررسی اطلاعات 110 پلیمر، در این نرم افزار با انتخاب 70 مورد از مهمترین وکاربردی ترین پلیمرها به شرح اطلاعات فنی مربوط به آنها پرداخته است.

این نرم افزار برای مهندسین، تکنسین ها و دانشجویان رشته های مهندسی پلیمر، مهندسی پزشکی، مهندسی شیمی و آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان علاقه مند، مناسب است 

در مجموع امید بدین داریم که توانسته باشیم اعتماد و رضایت خاطر شما را به دست آوریم.

کاری از گروه فنی مهندسی سما

www.Samapolymer.ir

در رسانه‌ها

نقد و بررسی پلیمر اینفو

با پیشرفت علم در طول تاریخ، صنایع مختلفی پدید آمدند تا کیفیت زندگی بشر را بهبود بخشیده و در خدمت مردم باشند. یکی از این صنایع که کاربرد وسیعی داشته و از اهمیت زیادی برخوردار است، پلیمر نام دارد. بسیاری از لوازمی که در طول روز مورد استفاده قرار میدهیم، در این صنعت تولید شده اند و تقریبا بدون آنها، ادامه زندگی غیرممکن میباشد. اگر از علاقه مندان به این شاخه از علم هستید و نیاز به اطلاعات جامع درباره آن دارید، اپلیکیشن “پلیمر اینفو” برای شما سودمند خواهد بود. در ادامه ما را با نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

بررسی اپلیکیشن پلیمر اینفو

اگر کمی سر بچرخانیم و به اطرافمان نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد در انبوهی از دستاورد های علم شیمی و همچنین محصولات ساخته شده در دنیای صنایع پلیمر غرق شده ایم. تقریبا میتوان گفت بیشترین اشیاء در اطراف ما یکی از محصولات صنایع پلیمر است که کمتر افراد عادی در مورد این صنعت شگفت آور اطلاعاتی دارند. اپلیکیشن “پلیمر اینفو” یک برنامه ی دانش محور است که با گرد آوری اطلاعات جامع، ویدئو ها و کتابهای مرجع توانسته سطح دانش افراد را در عرصه ی پلیمر و صنایع و محصولات آن بصورت چشمگیری بالا ببرد. گرچه این برنامه شامل اطلاعات تخصصی در این زمینه است ولی اطلاع از آنچه که در جهان پیرامون ما اتفاق میوفتد یک امر حیاتی است ومیتوان به جرات گفت مطالب این برنامه برای علاقه مندان به کسب دانش بیشتر در زمینه پلیمر بسیار موثر است.

logo-enamad logo-samandehi