Read my mind

Read my mind

Version 1.1
Install from Bazaar
In-app Purchases
200
Active installs
Education
Category
3
MB
Size

دوستان برنامه درون پرداخت می باشد پس خواهشا نظرات منفی در مورد این که این برنامه پولیه ندید ممنون
عزیزان برنامه رو دانلود کنید در صورتی که خوشتان آمد اونو بخرید :)

با این برنامه میتوانید یاد بگیرید که چطوری ذهن اطرافیان و دوستانتون حتی همسرتون (درصورتی کی متاهل هستین :دی)
توضیحات تکمیلی رو هم بخونید همین پایینه

عزیزان این برنامه نتیجه ۲ ماه و ۱۴ روز تلاش بی وقفه گروه نسیم سافت می باشد لطفا با ۵ ستاره خود ما را حمایت کنید متشکریم.

آیا می دانید که با کمی تمرین و دقت می توانید ذهن دیگران را بخوانید؟!

واقعیت این است که انسان ها براساس ذات کنجکاوی که دارند همواره به دنبال راهی برای حدس زدن افکار یکدیگر بوده اند.

البته این قضیه بسیار هیجان انگیز است که شما بدانید در ذهن دوستتان؛دشمنتان و ... چه می گذرد موافقید؟

اگر کمي دقت کنيم خيلي وقت‌ها شده که ما پيش از آنکه مسئله‌اي رخ دهد با ذهن‌‌خواني طرف مقابل خواسته‌ايم به وي بفهمانيم که همه چيز را مي‌فهميم و بنابراين براي کاري که در رابطه با وي انجام داده‌ايم حق داريم؛ به ‌عبارت ساده‌تر افراد جامعه به‌ويژه زوجين در جامعه‌اي کوچک‌ تر سعي مي‌کنند مانند رمال‌ها ذهن طرف مقابل ‌شان را بخوانند و سپس نتيجه‌اي بگيرند مثلا:

«تو فقط به‌خاطر حرف من اين کار را کردي»، «من مي‌دانم که تو دوست نداري من درس بخوانم»، «تو دوست نداري من اين لباس را بپوشم» و ... کمي به روابط خود با افراد خانواده فکر کنيد؟ به‌ واقع چقدر ما سعي مي‌کنيم فکر ديگر اعضاي خانواده را بخوانيم؟!

خوب راستش را بخواهید این موضوع هنوز هم یک رویا محسوب می شود و راه حل کاملی برای آن ارائه نشده است ولی ما قصد داریم در این برنامه به شما کمک کنیم که افکار طرف مقابلتان را حدس بزنید یکی از روشهای موثر ذهن خوانی، درک زبان بدن است. در واقع افراد در حین حرف زدن، به صورت ناخودآگاه قسمتی از بدنشان را تکان می دهند و این حرکات نشان دهنده تفکرات و احساسات درونی فرد نسبت به موضوع جاری دانست.

محققان بر این باورند که افکاری همچون امثال بالا، واکنش فیزیکی چشم را به دنبال دارند، که شما با تشخیص آنها می توانید تقریبا حدس بزنید که فرد به چه چیزی فکر می کند

البته موارد بسیاری دیگری هم هست که در برنامه مفصل در مورد هر کدام از انها توضیح داده شده است پس با ما همراه باشید تا به شما بیاموزیم که چطور و چگونه میتوان افکار دیگران را خواند


*مطالب این برنامه کاملا علمی و ثابت شده است

logo-enamad logo-samandehi