بله (گفتگو+پرداخت)

بله (گفتگو+پرداخت)

نسخه ۶.۱۸.۵ (۹۹۲۲)
میلیون
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۵۵
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن «بله»؛ پیام رسانی با امکان پرداخت بانکی

«بله» نخستین اپلیکیشن چت و گفتگوی ایرانیست که در کنار ارائه قابلیت های یک پیام رسان تلاش کرده تا به بعضی امور بانکی کاربرانش هم رسیدگی کند، کارهایی مثل پرداخت قبوض و کارت به کارت کردن و خرید شارژ سیم کارت که هر روز انجام می دهیم. اما تا چه حد در این کار موفق بوده؟ در مقاله بررسی خواهیم کرد.

پیام‌رسانی جدید با قابلیت‌های مالی - پیام رسان بله زیر ذره بین

در عصر تکنولوژی یکی از معمول‌ترین ابزار‌های برقراری ارتباط، اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است. پیام‌رسان‌ها یکی پس از دیگری آمدند و محبوب شدند و سپس منسوخ شدند اما در این میان آن‌هایی که به نیاز کاربران توجه بیشتری داشتند و گام به گام خود را ارتقا دادند، در بازار پرهیاهوی شبکه‌های اجتماعی ماندنی شدند. نمونه بارز آن‌ها اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام است که امروزه به پرمخاطب‌ترین پیام‌رسان تبدیل شده است. بنابراین اپلیکیشنی در دنیای تکنولوژی شانس مانا بودن بیشتری دارد که روز به روز خود را با استانداردهای امنیتی، علاقه‌مندی‌های کاربران، رابط کاربری به‌روز، کارایی‌های بیشتر و ... تطبیق دهد. با توجه به همه این تفاسیر پیام‌رسان نوپای بله به جهان شبکه‌های اجتماعی راه یافت. پیام‌رسان بله با الگوبرداری از تلگرام در بخش پیام‌رسانی کار خود را شروع کرد و سپس با اضافه کردن فعالیت‌های مالی، نام خود را به عنوان یک اپلیکیشن منحصر به فرد به ثبت رساند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن پیام‌رسان بله بپردازیم.

بررسی پیام رسان بله (Bale)؛ جایگزین بانکی‌ها برای تلگرام!

پیام رسان بله (Bale) یکی از اپلیکیشن‌هایی است که در کنار سروش دارای حواشی زیادی بوده و در دی ماه ۹۶ در اثر اتفاقاتی که افتاد مورد آزمایش بسیاری از کاربران قرار گرفت و کندی‌ها و اشکالات موجود در آن مورد گلایه بسیاری از ایرانی‌ها بود، ولی پس از گذشت این مدت و رفع فیلترینگ تلگرام، مدیران این پیام رسان فرصت پیدا کردند تا به اشکالات موجود در این پیام رسان ایرانی که از گزینه‌های جایگزینی تلگرام است، بپردازند.

رسانه چیکاو - برنامه بله ؛ اولین پیام رسان با ارائه خدمات تراکنش مالی

رسانه چیکاو - اپلیکیشن بله در ابتدا با کپی برداری از تلگرام شروع به فعالیت کرد. به گونه ای از نمونه خارجی کپی برداری شده بود که هیچی را از قلم ننداخته بود و حتی آیکن های آن و طراحی صفحه چت کاملا شبیه تلگرام بود. با رشد آن و شروع به توسعه و بهبود آن اپلیکیشن بله نه تنها میزبان مخاطبان برای چت و پیام نبود بلکه با ارائه خدمات مالی روزانه تراکنش های زیادی را رد و بدل می کرد.


نظرات کاربران

wed
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالی
۱۴۰۰/۳/۲۲
سلام برنامه عالیه من پیشنهاد میکنم که حتما نصب کنین🦋
zahra
۱۴۰۰/۳/۲۲
توروخدا پاکتشو درست کنید
هیچی
۱۴۰۰/۳/۲۲
خوب نیست
رضا
۱۴۰۰/۳/۲۲
افتزاح
لبیک یا حیسن
۱۴۰۰/۳/۲۲
چرا پاکت خرابه میگه بروز رسانی کردم بازم میگه بکن
k.m
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالی
دختر قرانی خوبه
۱۴۰۰/۳/۲۲
قبلا خیییییلی خوب بود،الان بروزرسانی شده انگارکه اگه میخوام پاکت بفرستم میگه باید نسخه جدید رو دریافت کنید که نداره😫😭😭😭چه کار کنم برگردم
حمزه علایی
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالی
۱۴۰۰/۳/۲۲
خیلی الی
عالی
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالییی
الهم عجل ولیکل فرج
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالیییی خدمات عالیییی
فاطمه
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالی 👌👌👌