کاریزماتیک شو

کاریزماتیک شو

نسخهٔ ۱.۱
۱۵،۰۰۰ تومان
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ مهر ۱۳۹۳
کاریزماتیک شو

کاریزماتیک شو

نارون سافت
نسخهٔ ۱.۱
۱۵،۰۰۰ تومان
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ مهر ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به گونه ای در دیگران نفوذ کنید که آنها را به شور و فداکاری وادار سازید.
آنتونی رابینز :
امروزه قدرت، عبارت از توانايي ايجاد ارتباط و نفوذ در ديگران است. اگر قدرت نفوذ در ديگران در شما باشد، اگر پول نداشته باشيد، مي توانيد کسي را مجاب کنيد تا با شما شريک شود. قانع و مجاب کردن عالي ترين وسيله ارتباط موثر است. اگر شما فن نفوذ در ديگران را بلد باشيد، مي توانيد به سرعت اهدافتان را از طريق ارتباط با ديگران محقق کنيد.
......................
کاریزما برای اکثر مردم یک مقوله اسرار آمیز است.
این کلمه برای افرادی به کار میرود که وقتی وارد مکانی میشوند آنجا را از آن خود میکنند و تمام توجه ها را ناخواسته جذب میکنند؛ و برای افرادی که کاریزما دارند تعریف های “رهبر” , “کارآفرین” و “ریسک پذیر” مینامند.
......................
کاریزماتیک ( Charismatic) ، شخصیت و جذابیت یک فرد است که می تواند در مردم نفوذ کند و آنان را به شور و فداکاری وادار سازد. و حس اعتمادی است که باعث راحتی و آسایش مخاطب می‌شود و در عین حال اعتبار ایجاد می‌کند.
......................
اگر هدف بزرگی داریم و می‌خواهیم اثری ماندگار از خود برجای بگذاریم، بدون شک نیاز داریم که افراد دیگری نیز ما را در مسیر هدف همراهی کنند و این همراهی بدون شک از طریق کاریزما محقق خواهد شد
......................
شخصیت کاریزماتیک، به کاراکتری گفته می شود که به سبب داشتن برخی ویژگی ها الگوی سایرین محسوب می شود و حتی می تواند برای آنها الهام بخش هم باشد.
شخصیت های کاریزماتیک که در دنیا زیاد پیدا نمی شوند، افرادی هستند که می توانند با قدرت خود جمعیت زیادی را تحت تاثیر قرار دهند و آنها را به سمت و سوی خود جذب کنند.
......................
کاریزما چه سودی برای شما دارد؟

تصور کنید که زندگی شما چگونه خواهد بود: اگر در آن لحظه‌ای که وارد یک اتاق می‌شوید، دیگران بلافاصله متوجه‌تان شوند، مایل به شنیدن حرف‌های شما و مشتاق گرفتن تأییدتان باشند. این یک سبک زندگی افراد کاریزماتیک است. کاریزما باعث می‌شود دیگران دوست‌تان داشته باشند، به شما اعتماد کنند، و بخواهند که تحت رهبری‌تان کار کنند. همین ویژگی است که تعیین می‌کند: شما یک رهبر هستید یا یک دنباله‌رو. ایده‌هاتان فراگیر می‌شوند یا خیر. و اینکه پروژه‌های شما به خوبی اجرا خواهند شد یا نه.

چه شما خوش تان بیاید یا نیاید، این کاریزما است که می‌تواند دنیا را به جلو ببرد. می‌تواند افراد را به انجام آنچه که شما از ایشان می‌خواهید وادار کند. و البته، داشتن کاریزما در حیطه شغلی هم بسیار حیاتی است. چه برای یک شغل جدید ثبت نام کرده باشید، و چه بخواهید در سازمان‌تان پیشرفت کنید، کاریزما برای نیل به هدف کمک‌تان می‌کند. مطالعات و تحقیقات مختلف نشان داده‌اند که افراد کاریزماتیک نمرات شغلی بالاتری می‌گیرند و از دید مافوق‌ها و زیردستان، آدم‌های مؤثرتری هستند.

اگر شما رهبر یک گروه هستید یا می‌خواهید باشید، کاریزما اهمیت زیادی دارد. زیرا به شما یک مزیت رقابتی، برای جذب و حفظ نخبه‌ها می‌دهد. تحقیقات نشان داده که افرادِ زیر نظر یک رهبر کاریزماتیک، بهتر عمل می‌کنند، کارشان را مؤثرتر از کار دیگران تلقی می‌کنند،‌ و نسبت به کسانی که زیردست یک مدیر اثرگذار ولی فاقد کاریزما هستند، اعتماد بیشتری به مافوق خود دارند.

رابرت هاوس (پروفسور دانشکده تجارت وارتو) می‌گوید که کاریزمای رهبر «باعث می‌شود زیردستانش هدف او را بسیار جدی بگیرند، از خودگذشتگی‌های مهمی انجام دهند، و بالاتر و فراتر از ندای وظیفه‌شان عمل کنند.» آن چیزی که باعث می‌شود یک فروشنده، پنج برابرِ همکارانش فروش کند، کاریزما است. این کاریزما است که تفاوت میان نوآورانی که سرمایه‌گذاران را پشت در منتظر نگاه می‌دارند و دیگرانی که برای یک وام به بانک التماس می‌کنند را مشخص می‌کند.

کاریزما سحر و جادو نیست، مجموعه‌ای از رفتارهای یادگرفتنی است

بر خلاف نظر عموم مردم، هیچ‌کس به طور مادرزادی کاریزماتیک نیست. اگر کاریزما یک ویژگی ذاتی بود، آدم‌های کاریزماتیک همیشه مسحورکننده بودند، ولی این‌طور نیست. حتی برای یک فوق‌ستاره هم، کاریزما می‌تواند یک لحظه حضور داشته باشد و لحظه‌ای بعد خیر. برخی از این افراد می توانند کاریزمای خودشان را به سادگیِ فشردن یک دکمه خاموش کنند و کاملاً از رادار محو شوند. برای روشن کردن آن نیز کافی است تغییراتی را در زبان بدن خود (Body Language) ایجاد کند.
.......................
امکانات برنامه:
** رابط کاربری زیبا
** جستجو در برنامه
** بخش علاقه مندیها
** تنظیمات صفحه نمایش ، اندازه و نوع فونت
** به اشتراک گذاری مطالب
**امکان انتقال به کارت حافظه


تمامی حقوق محفوظ است. نارون سافت

نظرات کاربران - ۸۲۱ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Ali
Ali
۱۳۹۳/۰۷/۲۶
nicest
عالی بود
عالی بود
۱۳۹۳/۰۷/۲۵
خوب
pari
pari
۱۳۹۳/۰۷/۲۵
عالی