فیلم نما( فیلم و سریال رایگان)

فیلم نما( فیلم و سریال رایگان)

Version 50001
Install +500
Category Entertainment
Size 21 MB
Last Update 2023 June 29
فیلم نما( فیلم و سریال رایگان)

فیلم نما( فیلم و سریال رایگان)

rozita
Version 50001
Install +500
Category Entertainment
Size 21 MB
Last Update 2023 June 29
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

 مخصوص اپلیکیشن تی وی 
فیلم نما(فیلم و سریال)

فیلم نما نرم افزار جامع فیلم و سریال خارجی میباشد
فیلم نما اولین جایی است که می‌توانید به جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های سراسر دنیا دسترسی داشته باشید.

کلیه فیلم ها دوبله فارسی هستند و به راحتی و بدون پرداخت اشتراک در دسترس میباشند

فیلم ها یا زیر نویس فارسی هستند یا دوبله فارسی می باشند

شما میتونید بدون هیچ محدودیتی به ارشیو ما دسترسی داشته باشید و تمامی اطلاعات از سایت آی ام دی بی جمع آوری میشوند که شامل عنوان و توضیحات و عکس بازیگران و کارگردان و نویسندگان میباشد

فیلم نما یک مرجع فیلم و سریال است که تمرکز آن بر ویدیویی خارجی به خصوص فیلم خارجی و سریال خارجی است. این اپلیکیشن همواره سعی دارد آرشیو فیلم خارجی و سریال خارجی خود را به‌روز نگه دارد. شما به صورت نامحدود به این آرشیو فیلم و سریال دسترسی خواهید داشت و می‌توانید در هر زمان و مکانی از این ارشیو استفاده کنید.

فیلم و سریالها در فیلم نما هم با دوبله فارسی و هم با زیر نویس فارسی و انگلیسی میسر است. یعنی شما می‌توانید در صورت تمایل فیلم با دوبله فارسی اجرا کنید یا اگر به هر دلیلی امکان گوش دادن به فیلم دوبله فارسی را ندارید، با انتخاب زیر نویس فارسی یا انگلیسی فیلم و سریال مورد علاقه‌تان را اجرا کنید. فیلم اپ محتوای فاخر و با کیفیتی از فیلم دوبله فارسی با صدای بهترین دوبلورها را برای شما فراهم کرده است.

الویت ما سریال و فیلم جدید خارجی است که در سریع‌ترین زمان ممکن فیلم جدید دوبله فارسی را در اختیار شما کاربران فیلم نما قرار دهیم. در صفحه اصلی اپلیکیشن فیلم نما می‌توانید در قسمت دوبله، جدیدترین فیلم های دوبله فارسی را پیدا کنید.

شما می‌توانید با جستجو درقسمت تازه ها از جدیدترین فیلم و سریال خارجی با خبر شوید تا به اجرای آنلاین فیلم و سریال مورد علاقه‌تان بپردازید. پیش از قرار گیری فیلم با دوبله فارسی بر روی فیلم نما، نسخه انگلیسی آن فیلم یا سریال بر روی فیلم نما قرار خواهد گرفت.

از مهمترین ویژگی‌های فیلم نما این است که می‌توانید در میان سبک‌های مختلف فیلم و سریال جستجو کنید. برای مثال با گردشی در سبک اکشن، علمی-تخیلی، کمدی، درام، انیمیشن، ترسناک و... سبک مورد خود را انتخاب کرده و اجرا کنید.

از دیگر بخش‌های فیلم نما می‌توانیم به قسمت توضیحات اشاره کنیم که در آن داستان فیلم و سریال قرار گرفته است. در بخش توضیحات می‌توانید کشور سازنده کارگردان و بازیگران فیلم و سریال‌ها را مطالعه کنید.
• جستجو بین آرشیو فیلم وسریال خارجی

• انواع فیلم با دوبله فارسی و زیر نویس فارسی

• فیلم ها و سریال ها با بهترین دوبله

• امکان یافتن فیلم‌ها و سریال‌ها در دسته‌بندی ژانرهای مختلف

• مطلع شدن ازجدیدترین فیلم‌ وسریالها

• خواندن توضیحات و داستان فیلم قبل از اجرا

 

User Reviews - 1 Rates
1 from 5
5
4
3
2
1
یییییی
یییییی
2022/05/22
افتضاح است پره تبلیغات هی تبلیغات دیوانه شدیم بابا