***مونوپاد سلفی***

***مونوپاد سلفی***

نسخه v۱.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم


سلام


امروزه اکثر افراد دنبال عکس های سلفی هستن و حتی افراد سرشناس هم از خودشون عکس سلفی می گیرن. احتمالا شما هم تا کنون بار ها مثل من تصمیم گرفتین یه مونوپاد بخرین ولی تا پاتونو گذاشتین تو بازار با دیدن قیمت های سرسام آور مونوپاد های مختلف از این امر پشیمون شدین اگه شما هم به گرفتن عکس های سلفی علاقه دارید، توصیه می کنم حتما با ما همراه باشید.


حتما با مونوپاد آشنایی دارید که امروزه افرادی زیادی به کمک آن سلفی های زیبایی را ثبت می کنند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم به شما اموزش دهیم که چگونه بتوانید یک مونوپاد بسیار حرفه ای با کمترین هزینه بسازید و نیازی نیست برای خرید آن اقدام کنید. اگر حاضرید اموزش را شروع کنیم. با ما همراه باشید.


مونوپاد چیست؟


مونوپاد یه پایه دوربین یک پایه، که دارای وزن کم و یه وسیله ی بسیار کاربردی برای عکس برداری با تلفن همراه و حتی دوربین های دیجیتال هست. مونوپاد، در واقع همان پایه دوربینه که جایگزین سه پایه‌های گذشته شده. مونوپاد وسیله‌ ای هست که به کاربران کمک می‌کنه تا با نصب موبایل یا دوربین خود روی اون بتونن با توجه به طول مونوپاد و اندازه دست فرد، عکس‌هایی از فاصله حداقل یک متر تا ۱۰ متر از خودشون بگیرن.


مونوپاد یکی از چیزهایی است که همیشه توی کیف و وسایل سلفی بازها پیدا میشود. اگر شما هم مونوپاد لازم دارید، چرا خودتان آن را نسازید؟ هم در هزینه‌هایتان صرفه جویی کرده اید و هم لذت دنیای ساختنی را تجربه کرده اید. ساخت این مونوپاد چوبی بسیار آسان است و وقت و هزینه زیادی هم نمیبرد. دو قسمت مونوپاد با آهنربا بهم وصل میشوند؛ به همین خاطر می‌توانید از آن برای گرفتن عکس تمام قد هم استفاده کنید. کافی است قسمت بالایی مونوپاد را به یک دیوار یا ستون آهنی بچسبانید.


این نرم افزار راهنای جامعی برای ساختن انواع مونوپاد با روش های مختلفی است همچینین می توانید از فیلم های آموزشی این نرم افزار استفاده کنید.


اگر برای تابستان برنامه مسافرت دارید، فرصت ساخت این مونوپاد و البته سلفی‌های با کیفیت تر را از خودتان نگیرید و سریعا دست به کار شوید

logo-enamad logo-samandehi