مچگیری با زبان بدن

مچگیری با زبان بدن

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

حتما تا پایین مطالعه کنید.حیرت زده خواهیدشد.

اگر میخواهید از روی رفتارتان بهترین و عالی ترین شخصیت را در فکر مخاطب مقابلتان ایجاد کنید حتما حتما این برنامه مورد نیاز شماست.اگر میخواهید بخواهید طرف مقابلتان در چه حالتی هست اگر میخواهید جذابترین باشید اگر میخواهید......این برنامه را از دست ندهید.!!!!!!!!!!!!
حتماً این جمله را شنیده اید که «صدای عمل بلندتر از کلمات است.» این مسئله مخصوصاً در مورد «زبان بدن» صحت دارد. «زبان بدن» نوعی ابزار ارتباطی قدرتمند است که با استفاده از آن می توان دوست پیدا کرد و یا دیگران را به انجام کاری متقاعد نمود.
آشنایی با «زبان بدن» به شما کمک می کند مسائلی مثل جذابیت، حقیقت، اعتمادبه نفس و شرم را تشخیص دهید. شما با دقت در حرکات طرف مقابل می توانید به حقایق زیادی دست یابید. در واقع تمام ما آگاهانه یا ناآگاهانه از «زبان بدن» استفاده می کنیم
بعضی از حركات درصورت، دست‌ها، پاها و دیگر اعضای بدن مي‌تواند به فاش‌شدن افكار و روحیات مخاطب كمك كند. آیامی‌دانستید حتی زمانی كه یك شخص با شما صحبت نمی‌كند، نشانه‌هایی درصورت، بدن، پاها و دست‌های او وجود دارد..
هرحرکتی که شما انجام می دهید آگاهانه و یا ناخود آگاه سر درون شما را آشکار می کند و به دیگران پیغام معنا داری می دهد.
وقتی وارد یک مصاحبه استخدامی می شوید فقط کلام شما تاثیر گذار نیست هر کلمه یا حرکتی که می کنید مفهومی را منتقل می کند پس سعی کنید سیگنال های خوبی ارسال کنید.
برنامه ای مناسب برای موفقیت در مصاحبه استخدامی ها؛و شما دوست عزیزی که میخواهید جذاب دلربا و فریبنده ظاهر شوید.

منابع:

beytoote.com
bartarinha.ir
tebyan.net
persianpersia.com

logo-enamad logo-samandehi