قلک صدقه

قلک صدقه

Version 1.0
+100
Install
Finance
Category
6 MB
Size
قلک صدقه

قلک صدقه

Iman Sadeghi
Version 1.0
+100
Install
Finance
Category
6 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

با برنامه «قلک صدقه»  می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، صدقات و نذورات خود را در قلک مجازی ذخیره کرده و پس از رسیدن به حد مجاز (حداقل ده هزار تومان) جهت «تخلیه قلک» و پرداخت مبلغ «موجودی قلک» از کارت بانکی خود اقدام نمایید.


تمامی قسمتهای برنامه، با کد دستوری (بدون هزینه و بدون نیاز به اینترنت) اجرا می شوند و تنها هنگام «تخلیه قلک» یا به روز رسانی نرم افزار به اینترنت نیاز خواهید داشت. به همین منظور باید در اولین بار استفاده، به برنامه اجازه شماره گیری دهید. ضمنا موجودی قلک با پاک کردن برنامه و نصب دوباره آن از بین نمی رود.

مبالغ اهدایی «موجودی قلک» از طریق درگاه zarinpal.com ، به حساب مؤسسه درمانگاه خیریه موسی بن جعفر (ع) نیشابور به شماره ثبت 126 جهت خدمات درمانی رایگان بیماران نیازمند، هزینه می شود.

جهت اطلاع از نحوه ارائه خدمات درمانی ویژه نیازمندان یا معرفی بیماران نیازمند، لطفا با شماره تلفن موسسه [داخلی مدیریت] تماس حاصل نموده و یا به وبسایت موسسه به نشانی CharityClinic.ir مراجعه فرمایید.

User Reviews - 7 Rates
5 from 5
5
4
3
2
1
moshaverin
moshaverin
2022/08/20
من این اپ رو نصب کردم و ازش راضی هستم. کار باهاش بسیار راحت و سریع هست و در بدون نیاز به اینترنت میشه صدقه رو به قلک واریز کرد یا اگه اشتباه واریز کنیم قابل ویرایش هست. همچنین با حذف و نصب مجدد اپ اطلاعات و موجودی قلک از بین نمیره و بازم قابل استفاده است . اگه توضیحات مفید بودند لطفاً لایک کنید 🥰
بهزاد
بهزاد
2022/08/17
عالی . من مدتی هست دارم استفاده میکنم و کاملا راضیم
عرفان گلم
عرفان گلم
2022/08/17
بسیار عالی بدون نیاز به اینترنت کاربری ساده و راحت