عضوگیر تلگرام (ممبر گیر+بازدید گیر)

عضوگیر تلگرام (ممبر گیر+بازدید گیر)

نسخه ۶.۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

💟افزایش ممبر تلگرام و بازدید تلگرام با کاربران واقعی و ایرانی💞
عضو بگیر تلگرام این امکان رو به شما میده تا تعداد اعضای کانال مورد نظر خودتون رو با کاربران ایرانی و واقعی افزایش بدید. همچنین میتوانید نمودار  رشد روزانه اعضا  و نمودار  تعداد بازدید از پست ها  رو بر روی چارت های آماری مشاهده کنید و کانال خودتون رو مدیریت کنید.

اگر نیاز به افزایش  عضو تلگرام  و افزایش  سین تلگرام  دارید، دانلود برنامه عضو گیر telegram رو به شما پیشنهاد می کنیم. دقت کنید که افزایش ویو واقعی و افزایش کاربر واقعی کانال تلگرام با این برنامه امکان پذیر است.

امكانات

💞 دریافت سکه و الماس ، دريافت الماس با فالو كردن کانال بقيه کاربران و افزایش سکه با بازدید از پست ها در ممبر بگیر تلگرام
💟 بازدید از پانزده پست آخر کانال  با عضو شدن هر کاربر در کانال شما💞
👤افزایش سریع فالوور در عضوبگیر تلگرام  ، اعضا واقعی و ایرانی به کانال شما منتقل خواهند شد
📤سفارش سریع عضو ،  امکان سفارش همزمان چند کانال و بررسی تک تک
💟ورود همزمان با 20 اکانت ، بدون نیاز به وارد کردن کد تایید به سرعت بین اکانت های خودتون جابه جا بشید و سکه و الماس هاتونو افزایش بدید.
📋آمارگیر و آنالیز کانال در فالووربگیر تلگرام،  شما قابلیت بررسی تعداد روزانه افزایش ممبر کانال تلگرام و تعداد روزانه افزایش ویو پست ها و رشد کانال رو در چارت های آماری مختلف در برنامه  در ممبر بگیر تلگرام  دارید.
🔁استفاده از قابلیت فالو خودکار  ، برای فالو کردن و جمع کردن سریع الماس و استفاده سریع از برنامه ممبر گیر تلگرام
📤قابلیت تبدیل سکه و الماس به یکدیگر ، در برنامه فالوور گیر تلگرام با توجه به نیاز به سفارش عضو یا بازدید میتونید الماس و سکه های خودتون رو به یکدیگر تبدیل کنید
💞امکان سفارش بازدید فقط برای یک پست ، بازدید فقط برای یک پست مخصوص  مسابقات تلگرامی  و  چالش ، همچنین امکان سفارش برای 50 و 100 پست قبل با تخفیف های فوق العاده هم وجود داره. دانلود برنامه عضو گیر تلگرام بهترین راه برای افزایش عضو واقعی چنل تلگرام ( افزایش اعضا واقعی کانال تلگرام ) و افزایش سین و ویو تلگرام است.نحوه كار
در برنامه عضوگیر تلگرام، کانال ها و پست های کاربران به شما نمایش داده می‌شود و چنانچه شما دوست داشته باشید با عضو شدن  یا  بازدید کردن  از آنها الماس و سکه بدست مياريد و با استفاده از همون سكه‌ها شما هم می‌تونيد  کانالتون رو به معرض نمایش بگذارید و درخواست افزایش عضو کانال تلگرام یا افزایش بازدید پست های کانال بديد . افزایش اعضا کانال تلگرام ( افزایش ممبر کانال تلگرام و همچنین افزایش بازدید تلگرام ) به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

نكته:

برنامه از دسترسی (API) امن تلگرام استفاده می کند و اطلاعات شما به صورت کدگذاری بین سرور و برنامه منتقل می شود و هیچگونه دسترسی به پیغام ها و اطلاعات شما وجود ندارد.

logo-enamad logo-samandehi