کاریاب
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

اشکالاتی درنغییر لینکها بوجود آمده بود حل شد 95/09/02


خلاصه اش اینه که دیگه لازم نیست همه آگهی ها را یکی یکی بررسی کنید ،هیچکی وقت نداره هر روز توی سایتها دنبال آگهی ها بگرده با این برنامه تنها کافیه ده دقیقه در روز وقت بگذارید و  آگهی های مهم که توسط ربوت گزینش شده اند را پیگیری کنید .


جمع آوری آخرین آگهی های استخدام و اشتغال روز کشور
دسته بندی بر اساس منابع انتشار
دریافت مراجع و سایتهای جدید درزمینه اشتغال
انتخاب آکهی های مورد نظر درلیست جداگانه
مشخص کردن آیتم های خوانده نشده از خوانده شده ها
امکان به اشتراک گذاری و ارسال و خواندن متن اصلی بدون نیاز به بازکردن سایت
استفاده از ربوت کاریاب
جدا کردن ایمیل ها ،شماره های تماس و دسته بندی در لیستی جدید برای تماس با کارفرما
امکان تهیه ایمیل و پیام کوتاه پیش فرض برای تماس کارفرما
مشخص کردن کارفرماهایی که با آنها تماس گرفته ا یم
با یک کلیک میتوانید با کارفرما تماس بگیرید
امکان گزینش آگهی ها براساس رشته تحصیلی و شهر محل اقامت و سایر موارد کلیدی مورد نظر کاربر در بخش ربوت کاریاب
با توجه به پیشرفتهایی که در سیستم جمع آوری اطلاعات حاصل شده است لیست بیش از هفت هزارشرکت براساس موقعیت مکانی کاربر نیز اضافه شد که در آینده به روزترمیشود


مهم ---------------------------------- سخنی با شما حتما بخونید :


یکی ازمشکلاتی که ما به عنوان کارجودر مواجهه با انبوه اگهی ها داریم عدم آگاهی از میزان اعتبار شرکت و یا کارفرمای آگهی دهنده می باشد. ما نمیتوانیم تشخیص بدهیم آگهی دهنده یک شرکت بزرگ پتروشیمی یا بورسی هست یا نه یک شرکت تازه ثبت شده با سرمایه یک میلیون تومان ؟ هرکس ایده ای داره برای رفع این مشکل لطفا به ما کمک کند .


ما توانستیم با داده کاوی در اینترنت مکان فیزیکی بیش از هفت هزار بنگاه وشرکت را تشخیص بدهیم ولی این کفایت نمیکند به طور مثال تعداد کارمند و گردش تراز مالی یکی از المانهای خوب جهت اعتبار سنجی یک کارفرما میباشد . این اطلاعات مالی و پرسنلی کل شرکتها را میتوان کجا پیدا کرد ؟


اطلاعات و آمار تعداد پرستل نزد اداره بیمه می باشد و اطلاعات تراز مالی نزد اداره دارایی میباشد یعنی اگر اداره دارایی به ما وب سرویسی بدهد که مبلغ گردش مالی و اداره بیمه تعداد پرسنل یک شرکت را به صورت آنلاین بدهد .اعتبار شرکت یا بنگاه افتصادی میتواند سنجیده شود . در صورتی که مدیران در سطح وزارت خانه تصمیم بگیرند ممکنه این آمار در اختیار سایرین هم قرار بگیرد.


مدتهاست در کشور راه حل رفع بیکاری را درمراکز کاریابی خصوصی دولت جستجو میکند که متاسفانه نه همه ولی اغلب به خالی کردن جیب کارجو اشتغال دارند تا رفع مشکل بیکاری کارجویان این سیاست شکست خورده هست و داروی بیکاری جامعه ما نیست . نه تنها دارو نیست به خاطر قوانینی که در این بخش پیاده شده است گردش اطلاعات به سختی صورت میگیرد و نه کارفرما به کارجوی مورد نظر خود میرسد و نه کارجوی بی کس و کار به جایگاه شایسته خود میرسد . امیدوارم درست نباشد ولی شنیده شده که برخی برای یک شغل آپارتمان شیرینی داده اند .بگذریم امیدواریم که مشکلات در این بخش حل شود .


-----------نحوه داده کاوی  برنامه :


سایتهایی که درزمینه کاریابی که همیشه به روز آگهی های خود را منتشر میکنند را ما در لیست اضافه کرده ایم  . درصورتی که دوستان سایت جدید وفعالی در این زمینه پیدا کردند که درلیست ما وجود ندارد برای ما لینک ارسال کنند تا به منتخبین اضافه شود .


 


 


 


 


 


 


 


 

logo-enamad logo-samandehi