نقاشی و رنگ آمیزی با پوپینت

نقاشی و رنگ آمیزی با پوپینت

نسخه ۱.۰۴
۱۰۰
نصب فعال
آموزشی
دسته
۲۴
مگابایت
حجم

پوپینت (Popaint)

نقاشی و رنگ آمیزی یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین بازی ها برای کودکان می باشد که در آن می توانند همزمان با یادگیری موارد مختلف به تقویت خلاقیت و قوه ی تخیل  خود بپردازند.

پوپینت ابزاری است رایگان که برای کودک شما این امکان را فراهم می کند که به سادگی و بدون نیاز به هیچ ابزار دیگری در تلفن همراه به خلق اثری هنری بپردازد.

پوپینت  دارای دو بخش اصلی شامل نقاشی و رنگ آمیزی است که در ادامه به توضیح این دو بخش خواهیم پرداخت

1. بخش نقاشی (Drawing) 

در این بخش تمامی امکانات مورد نیاز برای کودک شما فراهم شده است تا بر روی یک بوم نقاشی طرح های مورد نظر خود را خلق نماید این امکانات شامل:

  - برچسب ها:  این برچسب ها در دسته بندی های مختلف شامل، پس زمینه، حیوانات، طبیعت و... می تواند نقاشی کودک شما را جذاب تر کند.

  -افزودن نوشته:  در این بخش می توان متن مورد نظر را به نقاشی اضافه نمود.

  - افزودن عکس از گالری:  در این بخش کودک شما می تواند عکس دلخواه خود را از گالری به پوپینت وارد کرده و بر روی آن کار کند.

  -ابزارها:  ابزارهای مداد، قلم مو، پاکن و ذره بین امکاناتی است که کودک شما می تواند با استفاده از آنها به کشیدن نقاشی دلخواه خود بپردازد


2. بخش رنگ آمیزی (coloring)

در این بخش کودک شما می تواندطرح های سیاه و سفید موجود را با ابزارهایی مانند سطل رنگ، مداد و قلم مو به صورت دلخواه رنگ آمیزی کرده و لذت زندگی در میان دنیای رنگ ها را تجربه کند.

logo-enamad logo-samandehi