مویز کنکور

مویز کنکور

نسخهٔ ۰.۹
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی آموزش
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ آبان ۱۳۹۴
مویز کنکور

مویز کنکور

سلندر
نسخهٔ ۰.۹
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی آموزش
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ آبان ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سلام! شاید شما تا اکنون با برنامه های مشاوره ای یا آموزشی زیادی در زمینه کنکور مواجه شده باشید. ولی ما ،مویزیها، مدعی هستیم به موارد و موضوعاتی که برای یک کنکوری بسیار کاربردی و نیاز هست می پردازیم و توسعه می‌دهیم!! تدوین این اطلاعات بر مبنای تجربه و برداشت از منابع علمی توسط شماری از کارشناسان دبیرستان علامه حلی انجام شده است.
به همین دلیل میتوانیم به شما اطمینان بدهیم از پیوستن به جمع مویزیها قطعا پشیمان نخواهید شد. 
به طور مثال همین موضوع  "کتب کمک آموزشی تست کنکور " یکی از پر چالشترین نیازهای هر کنکوری هست که واقعا برای جمع آوری منظم و کاربردی این مجموعه با ارائه جزئیات در مورد هر کتاب، خیلی زمان گذاشتیم و کار کردیم که امیدواریم دوست داشته باشید و در مسیر کنکور به موفقیت شما کمک کند. 
یا همان بحث تحلیل آزمون که اغلب چون بچهها درست انجام نمی‌دهند در درس‌ها و موضوعات کنکور پیشرفتی نمی‌کنند. 
و در آخر چون اغلب محصولات خروجی ما مشابهی ندارند با ارایه نظرات خودتان نقاط قوت و ضعف ما را برايمان مشخص کنید تا در آینده مویزهای موثرتری برایتان باشیم و خواهشأ با حمایت پنج ستاره ما را در توسعه کار و خدمات کمک کنید... 
ارداتمند. مویز کنکور


 


توضیح: داده‌های مربوط به کتاب‌های کمک  آموزشی در حال حاضر قدیمی شده است. از بقیه‌ی بخش‌های برنامه می‌توانید به صورت رایگان استفاده کنید.

نظرات کاربران - ۱۴ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر
امیر
۱۳۹۴/۰۸/۰۷
عالیه
سجاد
سجاد
۱۳۹۴/۰۸/۱۲
مطالب خوب و مفید ولی قیمت معرفی کتاب ها زیاد و برای هرکدام جداست ای کاش برای کمک به کنکوری ها که دغدغه‌های زیادی دارند قیمت ها مناسبتر بود
محمد
محمد
۱۳۹۴/۰۸/۱۰
ممنون تقویت حافظش جالب بود