۱۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۳۸
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

* این بازی ، قسمت اول از سری بازی های مهدیار می باشد. 

به مهدیار کمک کنید تا بتونه به هدف هاش برسه. 
مهدیار بچه باهوشیه که پدر و مادرشم ازش راضیند ولی تنها یک مشکل داره.کمی بی نظمه !همین.که اونم قراره با کمک شما اصلاح بشه.
یک بازی پر از معماهای جذاب و جالب که با حل اونها مهدیار یواش یواش یاد میگیره چیجوری باید مرتب و منظم باشه.
شما تو این بازی یک روز کامل رو با مهدیار سپری میکنید.از زمانی که از خواب پا میشه کمکش میکنید تا وسایلشو جمع کنه ، به مامانش در درست کردن کیک کمک کنه 
تا اینکه خودشو آماده کنه بره مدرسه و معماهای ریاضی و علومشو حل کنه.یک روز جذاب جذاب...

*** با توجه به سوال های متعدد بازیکنان در خصوص پایان بازی مهدیار(آخرین تولید موسسه مصاف) ، لازم به ذکر است که نسخه فعلی بازی مهدیار، قسمت اول از مجموعه بازی های مهدیار است و پس از حضور در "نمازخانه" ،  این قسمت تمام می شود.
قسمت بعدی بازی مهدیار، در ماه های آینده منتشر خواهد شد. 
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به ایمیلgame@masaf.ir ارسال نمایید. 
با تشکر
استدیو بازی سازی مصاف

در رسانه‌ها

بررسی بازی مهدیار؛ یار دبستانی من

شاید معماها سرگرم کننده باشد ولی گاهی اوقات رنگ و بوی واقعیت را از دست می دهند. فکر کنید یک پسر با سن کم خودش کیک بپزد یا او برق های یک قسمت را راه بیاندازد. طبیعتا چنین چیزهایی برای بعضی بازی های ویدیویی مناسب هستند اما با جهان مهدیار چندان سنخیت نخواهند داشت.

نقد و بررسی بازی موبایل ایرانی مهدیار

مطئمناً وجود بازی هایی برای فرهنگ سازی ریشه ای در کودکان و نوجوانان بسیار مهم است ، بازی هایی که بتوانند پیام های آمورنده ای را به مخاطبان خود انتقال دهند. بازی موبایل ایرانی مهدیار یکی از بازی هایی است که علاوه بر یک بازی یک نوع برنامه آموزشی است و شخصیت این بازی به عنوان یک دانش آموز می تواند تاثیر بسیاری از لحاظ فکری بر روی دانش آموزان داشته باشد چرا که فضای بازی به گونه ای است که مخاطبان می توانند آن را الگوی بخشی از زندگی خود قرار دهند.

نقد و بررسی بازی مهدیار

مهدیار بازی دو بعدی جذابی است که علاوه بر داشتن ویژگی های سبک ماجراجویی به آموزش مفاهیم به روش درست نیز پرداخته است و توانسته به خوبی با مخاطب خود ارتباط برقرار کند.در مهدیار شما در نقش پسر بچه کوچکی هستید که از خواب بلند شده و برای انجام کارهای روزانه آماده می شود

logo-enamad logo-samandehi