ماکاتریپ
+۱۰
نصب فعال
رفت و آمد
دسته

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

ماکاتریپ خدمتی جدید از شرکت موفق و پیشرو مهیا ارتباط مکران است که با هدف راه اندازی بزرگترین و مطمئن‌ترین شبکه ترابری کشور و با بهره‌گیری از تیمی مجرب و متخصص فعالیت خود را آغاز نموده است.

ماکاتریپ با هدف اتصال صاحبان بار و راننده‌های کامیون شروع بکار کرده است. صاحبان بار در سراسر کشور می توانند بار خود را از طریق پایانه ها ثبت کرده و پس از تعیین قیمت، آن بار به تمامی رانندگان ماشین سنگین اعلام می گردد.

رانندگان نیز براحتی می توانند از طریق اپلیکیشن از اعلام بارهای روزانه ماکاتریپ مطلع شده و بار مناسب خود را انتخاب کنند.

ماکاتریپ با الگوریتم هوشمند خود در تعیین قیمت باربری، تلاش دارد به مناسب ترین کرایه و قیمت ها برای راننده ها و صاحبان بار دست یابد. ماکاتریپ با دسترسی به تیم قوی پشتیبانی، مناسب ترین باربری آنلاین و باربری اینترنتی را پدید آورده است که هرگونه شبهه و ابهام در صنعت حمل و نقل کشور را برطرف کرده است.

مزایای ماکاتریپ برای رانندگان: 

  • کاهش زمان یافتن بار و تحویل بار
  • کاهش هزینه های راننده جهت یافتن بار
  • مدیریت بار توسط پایانه و شرکت های حمل و نقل
  • گزارش عملکرد راننده و مشاهده موجودی و دریافت هزینهی حمل به صورت الکترونیکی
  • نصب و راه اندازی برنامه ماکاتریپ بسیار ساده و سریع است. رانندگان می توانند از طریق ثبت نام با کد ملی خود به بیش از 20 هزار اعلام بار لحظه ای دسترسی داشته باشند.
  • ماکاتریپ کاربری ساده ای دارد. تنها کافی است این برنامه را باز کنید تا انواع بارها بر اساس موقعیت به شما نمایش داده شود. هر کدام از این اعلام بارها اطلاعاتی مانند مبدا، مقصد، زمان مورد نیاز و ... را در ساده ترین حالت در اختیار راننده قرار می دهد.
  • رانندگان می توانند بارهای مختلف را بر اساس مسیر رفت و برگشت و نوع ماشین خود و به صورت رایگان در سامانه ماکاتریپ رزرو کنند.
  • سامانه ماکاتریپ به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته به رانندگان خدمات ارائه می دهد. رانندگان می توانند در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته ( حتی روزهای تعطیل رسمی ) از ماکاتریپ استفاده کنند.

همانطور که گفتیم مهمترین و اصلی ترین فاکتور خدمات رسانی ماکاتریپ، نیاز رانندگان بوده است.ماکاتریپ دوست دارد راننده دغدغه ای جز رساندن بار به بهترین شکل ممکن نداشته باشد. تیم پشتیبانی ماکاتریپ در تمامی مراحل ثبت بار و دریافت بار در کنار رانندگان و صاحبین کالا هستند تا در صورت بروز هر مشکلی شما را راهنمایی کنند.
رانندگان با ماکاتریپ می توانند جهت کاهش هزینه های خود مسیر های خود را مدیریت کنند.نظرات کاربران

Mahmoud
۱۴۰۰/۰۸/۱۷
واقعا عاااااالی هستش رابط کاربری(UX) فوق العاده زیبایی داره😍😍
Marshal
۱۴۰۰/۰۷/۱۰
واقعا بهترین اتصال دهنده بین راننده و صاحبین بار هستش