برش و چسباندن عکس

برش و چسباندن عکس

نسخه ۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
عکاسی
دسته
۲
مگابایت
حجم

آیا دوست دارید چهره یک نفر را ببرید و سپس آن را جای دیگر بچسبانید ؟ اگر این طور است بدون شک کار کردن با این برنامه برایتان خوش آیند خواهد بود . عکس ها را به صورت کامل برش داده و سپس آن ها را جای دیگر پیس کنید .


دوست دارید در مکان های دیدنی عکس بگیرید!؟


اگر برای چسباندن عکس های خود مشکل دارید ، ما  برنامه برش عکس را به شما پیشنهاد می کنیم. یک نرم افزار فوق العاده برای کنار هم قرار دادن چند عکس مختلف و ایجاد یک تصویر هیجان انگیز و جالب. امروزه تب عکس گرفتن و سلفی گرفتن بسیار داغ است ، اگر شما هم میخواهید با ایجاد عکس های جذاب دوستان و آشنایان خود را غافلگیر کنید ، این نرم افزار جالب را از دست ندهید. تنها با یک حرکت می توانید دو سه و یا چندین عکس را به دلخواه خود و به اشکال متنوع کنار یکدیگر قرار دهید و یک عکس زیبا درست کنید و در میهمانی ها و مسافرت ها همراه با دوستان و خانواده خود از آن ها لذت ببرید. اما کنار هم قرار دادن عکس ها تنها ویژگی این نرم افزار نیست و شما می توانید از لایه ها و افکت های مختلف هم برای تغییر و جذاب کردن عکس ها استفاده کنید .


ویژگی های اصلی نرم افزار:


1- برش و چسباندن حرفه ای


2-امکان برش تصویر


3-چسباندن تصاویر مختلف به یکدیگر


4-مشاده تصاویر با نمایش دهنده نرم افزار


5-امکان به اشتراک گذاری نتیجه در شبکه های اجتماعی


 


-----------------------------------------------------------


توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد)


برش عکس -برنامه برش عکس -برش عکس حرفه ای - برش عکس تو عکس - نرم افزار برش عکس -چسباندن عکس -برنامه چسباندن عکس - برش و چسباندن عکس ها -بریدن و چسباندن عکس -


logo-enamad logo-samandehi