سلمان فارسی

سلمان فارسی

Version 1.1
+500
Active installs
Religious
Category
5
MB
Size

سلمان فارسی ، پارسای پارسی

*دوستان عزیز! لطفاً قبل از نصب نسخه جدید ، نسخه ی قبلی را پاک کنید*

سلمان اولین ایرانی سعادت‌ مندی بود که برای شناسایی خدای یکتا و فرار از ستم و بیدادگری بار سفر بست و پس از کاوش‌ های فراوان، سرانجام اسلام را پذیرفت و در زمره صحابه بزرگ حضرت محمد (ص)، درآمد. پاکی، صداقت و فداکاری‌های خالصانه وی سبب شد تا از نزدیک‌ ترین یاران پیامبر شود، به طوری که درباره او فرمود: «سلمان منّا اهل البیت»
در این کتاب از یک قهرمان برگزیده مسلمان سخن به میان آمده است، از سلمان فارسی، از سلمان محمدی(ص)، یار ممتاز و عالی‌رتبه پیامبر(ص). نویسنده این اثر، یعنی "احمد صادقی اردستانی" در آثار مختلف اسلامی به کاوش پرداخته و این کتاب محصول مطالعات تاریخی اوست که اینک به صورت کارنامه خواندنی و درخشان از یک شخصیت بزرگ مسلمان گشوده می‌شود.اثر حاضر، شرح حال این "بزرگ مرد ایرانی" را بر اساس منابع معتبر، به تفصیل بررسی کرده است.
خواندن این سرگذشت تاریخی برای ملت ایران، بیشتر از دیگران درخور مطالعه و دقت است، چون در روزگاری که فضای وطن ما را اوهام و خرافات مجوسیت و آتش‌پرستی فراگرفته و تاریک ساخته بود، اول کسی که سد رویاپرستی و خیال‌پروری و تبعیض‌نژادی را در هم شکست و شجاعانه و آزادانه برای یافتن یک مذهب واقعی و آرامش‌آفرین قدم استواری برداشت، سلمان فارسی ایرانی بود. از این نظر لازم است درباره این شخصیت فوق‌العاده که بیش از دو قرن زندگی کرد و اکنون حدود 18 قرن از آغاز زندگی او می‌گذرد، عمیق‌تر مطالعه کنیم.
کتاب حاضر، که نام کامل آن «سلمان فارسی،حاکم مداین» می باشد در 16 فصل سامان یافته که عناوین آن از این قرارند:
از کلیسا تا آغوش اسلام، شخصیت ماندگار، فضایل و مناقب درخشان، حکمت و فقاهت، در ماجرای بیعت، در محضر علی(ع) و فاطمه(س)، قرآن و سلمان، سخنان حکیمانه و روش‌های سازنده، روایات سلمان، کتاب سلمان (خبر جاثلیق)، در جبهه‌های جنگ، داستان‌ها و سرگذشت‌ها، کرامات اعجاز‌گونه، استاندار مدائن، زن و فرزندان، به آخرین سفر.
لطفا با دادن 5 ستاره*****(که از داخل برنامه هم میشه انجام داد)از ما حمایت کنین
(این کار وقت کمی از شما میگیره ولی برای ما بسیار ارزشمنده!)

امکانات: -تم چوبی بسیار زیبا و گرافیک چشمگیر
-نگارخانه؛ با تصاویری از بارگاه ملکوتی سلمان فارسی و مرقد مطهر ایشان
-قابلیت ثبت علاقه مندی
-قابلیت اشتراک گذاری متن
-امکان تغییر اندازه متن
-منوی کشویی برای دسترسی آسان به امکانات برنامه
-امکان تغییر پس زمینه به سفید و پیش فرض برای مطالعه بهتر و رفع خستگی چشم
-روشن نگه داشتن صفحه نمایش برای مطالعه بهتر
-بدون نیاز به فارسی ساز با قابلیت تغییر فونت برنامه با گلچینی از پنج فونت زیبا


آموزش خرید:
دوستان عزیز! اگه تا کنون از بازار خرید نکرده اید برای آموزش خرید،به اینجا http://cafebazaar.ir/help/?l=fa بروید.

کلمات مرتبط:
گروه مذهبی آسمان ، قرآن ، اهلبیت ، ادعیه ، زیارات ، امام ، دعا ، زیارت ، دینی ، ائمه ، مفاتیح الجنان ، تشیع ، صراط الصالحین ، مناجات العارفین ، اسلام ، شیعه ، سخنرانی کافی ، زیارت عاشورا ، سلمان فارسی ، مقتل الحسین ع (لهوف) ، دعای کمیل ، دعای عهد ، زندگی پس از مرگ(منازل الآخرة) ، سیاحت غرب ، رمضان ، صحیفه سجادیه ، نهج البلاغه ، جهاد با نفس ، هفت روز آسمانی ، نوای فاطمی ، ارتباط با خدا ، با خدا نجوا کن ، ختم ناد علی ، حدیث کساء

logo-enamad logo-samandehi