درآمد میلیون‌دلاری برای همه

درآمد میلیون‌دلاری برای همه

نسخه ۱
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

در "درآمد میلیون دلاری برای همه" راه و روش کشف ایده‌ و فکری که بتواند شما را به درآمد میلیاردی برساند را خواهید آموخت. روش شناسایی استعداها و توانمندی‌های خودتان و روش به بار نشاندن این استعداد و نشان دادن آن به دیگران و کسب درآمد از این راه را به تدریج و ترتیب خواهید دید و در این مسیر از تجربیات و سخنان افرادی که چنین راه‌هایی را طی کرده‌اند آشنا خواهید شد تا بتوانید به مشکلات غلبه کنید و از موانع احتمالی آگاه شوید و برای آن‌ها برنامه‌ریزی نمایید.

هر انسانی استعدادهایی دارد که می‌تواند با شناختن درست آن قدم در راهی بگذارد که هم خودش را به جایگاه مناسب برساند و هم خیر و برکتی به جامعه و دیگران برساند. در عصر اطلاعات و ارتباطات کامپیوتری، رسیدن به ثروت و درآمدهای میلیونی و میلیاردی بسیار آسان‌تر از گذشته است. هرروز افرادی در گوشه‌و‌کنار این جهان پیدا می‌شوند که با اصولی خیلی ساده در زمانی اندک به درآمدهای نجومی می‌رسند و نام و آوازه‌ای در جهان از خود ایجاد می‌کنند.

نگاهی به میلیاردرهای عرصه اینترنت نشان می‌‌دهد که رسیدن به این درآمد و جایگاه، سن و سال و مرز جغرافیایی نمی‌شناسد و هر کسی با کمی استعداد و استفاده صحیح از اصول مشخص خواهد توانست به حق و حقوق شایسته خود برسد.

اگر اخبار فن‌آوری و دنیای اینترنت را پی‌گیری کنید خواهید دید حتی کودکی زیر 10 سال هم در این بازار توانسته برای خود اسم و رسمی به پا کند و به پول برسد، در حالی که شاید هم‌سن‌های وی هنوز با اسباب‌بازی مشغول هستند!

logo-enamad logo-samandehi