دزد و پلیس

دزد و پلیس

نصب از بازار
۱۰۰۰ تومان
+۵۰
نصب فعال
رانندگی
دسته
۱
مگابایت
حجم

يکي از بازي هاي خاطره انگيز سگا هست که من خودم خيلي زياد بازي ميکردم همون بازي ماشين پليس که بايد دزدا رو بگيري احتمالا همه ي عزيزان با اين بازي آشنايي دارند.بازي Chase HQ 2 يکي از محبوب ترين بازي هاي کنسول سگا  در سبک ماشيني است.
در اين بازي شما پليس هستيد و ميتوانيد به دلخواه هدايت سه ماشين را بر عهده گرفته و با آن به ماشين دزد ها و خلافکار ها ضربه زده و آن ها را دستگير کنيد.البته حواستان به ماشين هاي عادي هم باشد زيرا با برخورد به آنها از سرعت شما کم شده و ممکن است ماشين خلافکار را گم کنيد. 
داستان بازي:
بازي در سبک Racing بوده و شما را در نقش افسر پليسي با نام توني گيبسون قرار ميدهد که به همراه رفيق خود و در نهايت سرعت به تعقيب مجرمان خواهيد پرداخت. در ابتداي هر مرحله به شما در مورد مجرم فراري و موقعيت او اطلاع داده ميشود که بايستي تا پيش از پايانِ زمان مشخص شده او را پيدا کنيد. اتومبيل مجرمان دائما در حال حرکت بوده، درنتيجه اگر با سرعتي آهسته برانيد و يا تصادف زيادي داشته باشيد آنها را گم خواهيد کرد. در عين حال برخي جاده ها به دوراهي ميرسند که در آنجا لازم است مسير درست را انتخاب کنيد تا راه کوتاهتري را در رسيدن به مجرم پيش گرفته باشيد. هنگامي که به اتومبيل مجرمان برسيد به زمان ماموريت افزوده شده و اکنون بايد چند باري اتومبيلِ خود را به ماشين آنها کوبانده تا در نهايت منجر به توقف و دستگيري آنها شويد. بازي از 5 مرحله تشکيل شده است و از آنجايي که مدت زمان رسيدن به مجرم و نيز مدتي که پس از مواجهه با اتومبيل آنها به شما داده ميشود، هر کدام 60 ثانيه مي باشند، يک بازيکن حرفه اي ميتواند کل بازي را در کمتر از 10 دقيقه به اتمام برساند. در زمينه جلوه هاي نمايشي، مناظر طبيعي و جاده ها نيز، بازي از پيشرفت هاي تکنيکي بسياري بهره ميبرد.