دنیای وارکرفت 1

دنیای وارکرفت 1

نسخه ۱.۸
۲۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

شماره 1 از 25
--------------------
ناشر: وایلد استورم (WildStorm)
شماره: 1
نام لاتین: World of Warcraft: Stranger in a Strange Land
تاریخ انتشار: 14 نوامبر 2007
نویسنده: والتر سیمونسون (Walter Simonson)
طراحی: لودو لالِبای (Ludo Lullabi)، سَندرا هُپ (Sandra Hope)
--------------------
پس از مرگ بِلادآی، رِگار به دنبال گلادیاتور سومی برای تکمیل تیم خود می گردد. تیمی که می بایست در "گرز شوم" به مبارزه مرگبار با دیگر تیم ها بپردازد. در طول مسیر به سمت اُرگریمار، رِگار با انسانی که آب او را به ساحل آورده، برخورد می کند. این انسان که در تکاپوی نجات جانش از دست یک کروکدیل است، توسط افراد رِگار اسیر می شود. حال رِگار به دنبال جایگزینی برای بِلادآی است، شاید این انسان قهرمان جدید گرز شوم باشد...
در شماره پیشین سری دنیای وارکرفت که پیش درآمدی برای این سری داستان ها بود، با رِگار و گلادیاتور مشهورش، بِلادآی آشنا شدیم. در این شماره از سری داستان های پرطرفدار دنیای وارکرفت که اولین شماره از این سری محسوب می شود، رِگار به دنبال جایگزینی مناسب برای بِلادآی می گردد. آیا او موفق می شود مبارزات گرز شوم را فتح کند؟

بلیزارد کمپانی بی سر و صدایی است؛ آرام و بی صدا غافلگیر می کند. وقتی که این کمپانی در سال 2004 اعلام کرد که قرار است یک بازی نقش آفرینی کلان آنلاین (MMORPG) بر اساس داستان شاهکار استراتژی اش یعنی وارکرفت بسازد کمتر کسی باور می کرد که آن بازی تا این حد موفقیت آمیز باشد. سرور های بازی هنوز که هنوز است شلوغ ترین سرور ها در کل دنیا هستند و با نسخه های اضافه شونده ای که هر از چندگاهی ارائه می شود همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهند. موفقیت "دنیای وارکرفت" به حدی بود که انواع مدیاهای مختلف برای آن تولید شد. هالیوود نیز برای عقب نماندن از این غافله دست به کار شده و در تدارک تهیه فیلمی بر اساس این فرنچایز بزرگ است. نمونه ای از این مدیاهای موفق مجموعه ی بی نظیر داستان مصوری است که در 25 جلد به چاپ رسیده است. این مجموعه برای اولین بار در ایران توسط گروه ایران کمیک به صورت کامل ترجمه شده و به تدریج از طریق پلتفرم بازار در اختیار علاقه مندان بی شمارش قرار خواهد گرفت.
--------------------
دنیای وارکرفت – پیش درآمد
--------------------
برای اطلاع از انتشار نسخه های جدید این کمیک و سایر کمیک ها به وبسایت این گروه مراجعه فرمائید.
وبسایت ایران کمیک:
www.irancomic.ir
تماس با ما:
info@irancomic.ir
ارتباط با واحد مالی:
sales@irancomic.ir
درخواست همکاری:
jobs@irancomic.ir

logo-enamad logo-samandehi