هوکو

هوکو

نسخه ۱.۱
۵۰
نصب فعال
خرید
دسته
۵۹۶
کیلوبایت
حجم

انتخاب گوشی/تبلت مناسب با نیاز شما اولین قدم در خرید است. اگر در این انتخاب مردد هستید، می توانید با پاسخ دادن به چند سوال و مشخص کردن اولویت هایتان، وظیفه تصمیم گیری را به هوکو واگذار کنید. هوکو با توجه به شرایط انتخاب شده توسط شما، با جستجوی دقیق در میان تمامی گوشی های موبایل و تبلت های موجود در بازار، بهترین گزینه ها را برای خرید به شما پیشنهاد خواهد داد.

پس از دریافت پیشنهاد از هوکو، با ورود به صفحه ی جزئیات، علاوه بر مشاهده ی مشخصات فنی و نقد و بررسی تخصصی، از قیمت گوشی موبایل یا تبلت مورد نظرتان در فروشگاه های اینترنتی مطلع شوید. هوکو هر روز قیمت ها را از فروشگاه های مختلف به روز رسانی می کند.

هوکو، مقایسه قیمت گوشی موبایل و تبلت

در رسانه‌ها

نقد و بررسی هوکو

با توجه به تنوع تلفن همراه و تبلت از لحاظ برند و مدل دستگاه، خرید گوشی دلخواه که امکانات موردنظر ما را بطور کامل داشته باشد کمی دشوار به نظر میرسد و نیاز به تحقیق و جستجوی زیاد دارد. برای جلوگیری از اتلاف وقت، میتوان این کار را در فضای مجازی انجام داد و در میان وبسایت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند به جستجو پرداخت هرچند روش های پیشرفته تری نیز بدین منظور وجود دارد. در ادامه برنامه “هوکو” را به عنوان یکی از همین روش ها معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن هوکو؛ مشاور هوشمند شما برای خرید موبایل و تبلت

خرید اینترنتی به خودی خود کار آسانی است، اما آیا آسان تر از این هم می شود؟ اپلیکیشن هوکو با عملکرد منحصر به فردش به خوبی پاسخ این سوال را به شما می دهد. هوکو در حکم یک مشاور آگاه و هوشمند، می تواند شما را با پرسیدن سوالاتی چند گزینه ای برای خرید مناسب ترین موبایل یا تبلت ممکن راهنمایی کند.

logo-enamad logo-samandehi