بازی فراوانی

بازی فراوانی

نسخه ۱.۰
۲
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۴
مگابایت
حجم

بازی فراوانی استرهیکس چیست؟

بازی فراوانی عنوانی است که در ایران به بازی کامیابی یا بازی جذب پول، داده شده است. بازی فراوانی بهترین تمرین کسب ثروت و تفکر و رسیدن به نگرش ثروتمندان در جهان است.از شما می خواهیم این تمرین را خیلی جدی بگیرید.

اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب ثروت، قدرت تصویرسازی خود را گسترش دهید و به آرزوهای خود رنگ واقعیت ببخشید و پول بیشتری نصیبتان شود بازی فراوانی همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

این بازی برای آن دسته از افرادی مناسب است و نتیجه می دهد که به قانون جذب ایمان داشته باشند.عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد.

اگر شما پول بیشتری می‌خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت در دنیا بر روی کمبود آن تمرکز کرده‌ایم و بخاطر نداشته ها و کمبودهایمان ناراحت هستیم و همیشه در شگفت هستیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگی‌مان نمی‌شود. بازی فراوانی قصد دارد سطح ارتعاشات شما را در رابطه با پول بالا برده و فرکانس شما به تدریج با فرکانس پول یکی شود و مقاومت های ذهنی شما درباره پول کم شود. 

بازی فراوانی ثروت ، یک بازی فوق العاده جذاب و شگفت انگیز است که توجه شما را از روی کمبود پول و ثروت برداشته و ذهن شما را بر روی فراوانی ثروت در جهان متمرکز می کند. اگر قانون جذب را باور داشته باشید، این روش 100% به شما جواب می دهد.

در این بازی روزانه مبلغی پول به حساب ذهنی شما واریز میشود و شما باید ظرف مدت 24 ساعت کل پول را بطور ذهنی خرج کنید. طوری که هیچ پولی در حسابتان نماند. هر روز که میگذرد مبلغ واریزی بیشتر میشود و کار ذهن شما را سخت تر و سخت تر می کند و درواقع ذهن شما را ورزش میدهد و برای جذب پول و ثروت بیشتر آماده می کند.


logo-enamad logo-samandehi