گام به گام دوازدهم ریاضی فیزیک

گام به گام دوازدهم ریاضی فیزیک

نسخه ۹.۱.۱۲.۱ Bazar
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۰۱
مگابایت
حجم

گام به گام دوازدهم ریاضی فیزیک همیاربوک

*** توجه : نسخه جدید برنامه گام به گام همیاربوک مطابق کتاب های سال 98-99 ، در هفته اول مهر ماه 98 منتشر خواهد شد. ***

این برنامه شامل حل تمرین ها و گام به گام دروس دوازدهم ریاضی فیزیک  ، نمونه سوالات امتحانی برخی از دروس این پایه می باشد. 


همیاربوک  برنامه اندرویدی راهنمای گام به گام دروس دوره ابتدایی، دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه برای شما دوستان و دانش آموزان عزیز می باشد.


** بخش نمونه سوالات امتحانی به طور کامل رایگان می باشد.


* دوستان عزیزی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند ویا احیاناً با برنامه همیار بوک به مشکل خوردند می توانند با پشتیبان برنامه در تماس باشند.


- سیستم نظرات جای مناسبی برای بیان مشکلات نیست.


- شناسه پشتیبان در تلگرام : @webartsgroups


- شماره تماس: 09364964826


در این نسخه از برنامه  همیاربوک حل تمام تمرینات ، فعالیت ها ، مسائل ، خودآزمایی ها ، آزمایش ها ، فکر کنید، پرسش های متن، معنی درس و کلا هرچی که توی کتاب های درسی یازدهم علوم تجربی باید جواب داده بشه، قرار دادیم تا شما رو از دغدغه پاسخگویی به هر سوالی بی نیاز کنیم.نمونه سوالات امتحانی برخی از دروس هم در برنامه قرار دارد. 


این برنامه از سری برنامه های همیاربوک صرفا به سال دوازدهم ریاضی فیزیک اختصاص داده شده در صورتی که شما مقاطع دیگر را نیاز دارید از این صفحه می توانید آنها را مشاهده کنید


ویژگی ها :


-مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی سال 97-98


-پوشش دهی و پاسخگویی به تمامی تمرین های کتاب درسی


- نمونه سوالات امتحانی دوازدهم ریاضی فیزیک


-جداسازی هر فصل و دسترسی آسان به تمارین فصل به صورت جداگانه


کتاب هاش پوشش داده شده در این برنامه :


این برنامه گام به گام شامل پاسخ کلیه تمرینات و فعالیت های دروس فیزیک 3، ریاضیات گسسته، هندسه 3، حسابان 2، شیمی 3، دین و زندگی 3، عربی، زبان قرآن 3،  فارسی3، نگارش3،  زبان خارجی3 ، کتاب کار زبان خارجی3، هویت اجتماعی،  سلامت و بهداشت سال دوازدهم رشته ریاضی فیزیک دوره دوم متوسطه سال 97-98 می باشد.


برچسب: گام به گام دوازدهم ریاضی فیزیک، دانلود گام به گام ریاضی، دانلود آموزش حسابان 2 ، دانلود گام به گام فیزیک 2، نمونه سوالات امتحانی دوازدهم ریاضی فیزیک، نمونه سوالات تستی، نمونه سوالات تشریحی دوازدهم ریاضی فیزیک با پاسخlogo-enamad logo-samandehi