آتلیه خانگی

آتلیه خانگی

نسخه Ver ۱.۰.۸
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

یا حق
این روزها يافتن كتاب هاي گرافيكي در بازار نشر كار چندان دشواري به نظر نمي رسد. اما پيدا كردن كتابي كه زمان و هزينه شما را به هدر ندهد و بتواند نيازهاي شما را براورده نمايد كاري واقعاً دشوار خواهد بود. كتاب پيش روي شما يك كتاب آموزش Photoshop و يا ديگر نرم افزارهاي حرفه اي و قدرتمند گرافيكي نمي باشد. تعجب نكنيد، واقعيت آن است كه ايجاد تصاوير زيبا و شگفت انگيز بدون بهره گيري از چنين نرم افزارهاي تخصصي و پيچيده نيز امكان پذير است و اين درست همان چيزي است كه خيلي ها نمي دانند. در اين كتاب سعي داريم آرزوي كساني كه مدتها در پي ويرايش ساده و سريع تصاويرشان بوده اند را برآورده نمائيم. تقريباً همه مردم دوست دارند تصاوير شخصي خود را مطابق سلايق خود و به بهترين شكل ممكن ويرايش نمايند و آنها را پس از چاپ بر روي ديوار نصب كنند ولي پيچيدگي هاي نرم افزارهاي گرافيكي اين آرزو را بر دل اكثر آنها گذاشته و تا كنون در حسرت ايجاد يك تصوير زيبا مانده اند و شايد باورشان هم نشود كه شايد روزي بتوانند تصاويري ايجاد نمايند كه حرفه اي ها را هم به حيرت وا دارد.
اگر تا كنون نرم افزارهاي گرافيكي را تجربه نكرده ايد و يا اينكه از كار كردن با آنها واهمه داريد همين حالا دست به كار شويد و با مطالعه اين برنامه يك گرافيست خبره شويد. به شما قول مي دهم حتي اگر تا كنون دوربين عكاسي نداشته ايد و يا حتي يك بار هم تصويري را ويرايش نكرده ايد پس از مطالعه اين كتاب مي توانيد يك آتليه عكاسي افتتاح كنيد و هنرتان را به رخ همگان بكشيد. شايد باور نكنيد ولي فقط كافيست كمي زمان صرف مطالعه اين كتاب كنيد و يك حرفه كاملاً تخصصي را در چند روز به صورتي فرا بگيريد كه گويي سالها در اين زمينه فعاليت داشته ايد. از آنجا كه اين كتاب به گونه اي نگاشته شده تا قابل استفاده براي كليه علاقه مندان به كارهاي گرافيكي باشد طي نه فصل، گام به گام بصورت ساده و البته سريع به سمت حرفه اي شدن پيش خواهيم رفت. در ابتدا با مفاهيم اوليه همچون رنگ، نور و دوربين هاي ديجيتال آشنا خواهيد شد و در ادامه نرم افزارهايي را كشف خواهيد كرد كه همه آن چيزي كه شما براي حرفه اي شدن نياز داريد را در چند ثانيه و بصورت خودكار انجام مي دهند و در دو فصل پاياني يك آشنايي كلي با نرم افزارهاي حرفه اي همچون Photoshop پيدا خواهيد كرد و پس از آن خواهيد آموخت كه نيازي نيست خود را به سختي بياندازيد چرا كه Plugin ها همه كار با نرم افزارهايي همچون Photoshop را محدود به فشار دادن يك كليك ساده مي كنند.
-----------------------------------
منبع کلیه مطالب این برنامه کتاب آتلیه خانگی چاپ انتشارات ناقوس می باشد و نویسنده کتاب خود بنده هستم (وحید گودرزی اصفهانی)
----------------------------------

logo-enamad logo-samandehi