راز جزیره (قسمت اول)

راز جزیره (قسمت اول)

نسخه ۲.۰.۱
۵۰
نصب فعال
ماجرایی
دسته
۸۹
مگابایت
حجم

### راز جزیره قسمت دوم در کافه بازار منتشر شد ###


### برای حمایت از ما لطفا نظر بدید ###


## دوستان لطفا در صورتی که مشکلی در حل معما ها دارید به جای نظر منفی، نظرات دیگران را بخونید تا بازی رو تمام کنید ویا در اینستاگرام ما راه حل ها را ببینید.  ##


افتخار قرار گرفتن در لیست 10 بازی برتر روز از نگاه اپریویو


سبکی نوین در بازی های معمایی


این داستان کاملا معمایی می باشد و برای کسانی که دوستدار حل معما می باشند لذت بخش خواهد بود.


> در اینستاگرام:  GoodAppGames@ (راه حل ها در پیج قرار داده شد)


راز جزیره(قسمت اول)


پدر سارا چند ماه قبل به دریا می رود و دیگر بر نمی گردد. سارا فکر می کند که پدرش در دریا غرق شده است و در اندوه او به سر می برد. در یکی از روزها ناگهان اتفاقی رخ می دهد که......


وجود شخصیت های متفاوت و امکان صحبت و تغییر روند داستان از ویژگی های این بازی بشمار می‌رود. همچنین همه چیز به صورت راز گونه طراحی شده تا کاربر نیاز به فکر و تمرکز برای حل قسمت های مختلف بازی داشته باشد.


*در صورت بروز مشکل در بازی لطفا در نظرات مدل گوشی را ذکر کنید تا هر چه سریعتر اشکال رفع شود*


 

در رسانه‌ها

راز جزیره (قسمت اول): در جستجوی پدر

راز جزیره یک بازی معمایی در سبک اشاره و کلیک است. در قسمت اول این بازی شما داستان دختری به نام سارا را پی می‌گیرید که تنها در جزیره‌ای زیبا زندگی می‌کند. پدر این دختر سه ماه است که به دریا رفته و دیگر بر نگشته است، اما سارا که امید خودش را از دست نداده، کماکان به تنهایی در این جزیره به زندگی خود ادامه می‌دهد. شما باید با حل کردن معماهای مختلف، به این دختر جوان در پیدا کردن راز گم‌شدن پدرش کمک کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی قسمت اول بازی راز جزیره

معرفی قسمت اول بازی موبایل راز جزیره ...

معرفی، نقد و بررسی بازی راز جزیره؛ ماجراجویی های سارا برای پیدا کردن پدر

ذهن کنجکاو انسان همیشه به دنبال حل معماها و مسائل در زمینه های مختلف بوده و همین موضوع، دلیل اصلی پیشرفت تکنولوژی در عصر امروز بوده است. در این میان برخی از تولیدکنندگان بازی های رایانه ای، از همین ویژگی بشر استفاده نموده و عناوینی را تولید کرده اند که ذهن را به چالش میکشد و حس کنجکاوی مخاطبان را برمی انگیزد. سبک این نوع بازی ها به صورت معمایی-ماجرایی میباشد که شاید تاکنون، نمونه هایی از آنها را انجام داده باشید. بازی “راز جزیره” که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، ذهن کنجکاو و حس ماجراجویانه شما را درگیر میکند و سرگرمی خوبی برای اوقات فراغت خواهد بود. با ما در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi