قهرمانان سیستان | Sistan Legends

قهرمانان سیستان | Sistan Legends

نسخه ۱.۰.۳۹
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۱۵۴
مگابایت
حجم

سرزمین افسانه‌ای سیستان

قرن‌هاست که سرزمین افسانه‌ای سیستان درگیر نبردی بزرگ است. اما سیستان همیشه اینطور نبود؛ پدران از پدران شنیده‌اند که در سالهای دور و در روزهایی که هنوز خورشید سیستان از شرق طلوع می‌کرد، تمام قدرت، افتخار، شکوه و حیات این سرزمین، با صلح و دوستی در اختیار همه مردم سیستان بود و پلیدی از این سرزمین رخت بر بسته بود. آوازه‌ تمدن و رونق سیستان تا خاور دور رسیده بود و سرتاسر جهان، سیستانیان را احترام داشتند. اما افسانه سیستان اینطور نماند.

نسل به نسل، مردان و زنان سیستان به این شکوه عظمت بیشتر و بیشتر فریفته شدند. فراموش کردند که سیستان روزی سرزمینی بوده است که صلح و عقلانیت در آن سرشار بوده و مردمانی داشته است شکرگذار؛ آسمان سیستان، روز به روز تیره‌تر شد؛ خورشید آن روز به روز کم رنگ‌تر و اژدها‌های سیستان کمتر و کمتر.

نبرد بزرگ، قهرمانان بزرگ

در سرزمین افسانه‌ای سیستان، سالهاست که نبرد میان موجودات مختلف بر سر منبعی ارزشمند در جریان است. یاقوت سبز، رمز حیات این سرزمین است. برای بدست آوردن این یاقوت کمیاب و باارزش، قهرمان‌ها و سپاهیان هر سرزمین به نبرد می‌روند و با شکست سایر قهرمانان، شکوه و افتخار را برای سرزمین‌شان به ارمغان می‌آورند.ویژگی های بازی

★ بارها بصورت آنلاین در برابر حریفان واقعی از سراسر جهان بازی کنید!

★ کنترل منابع و به بازیابی افسانه های خود در برابر حملات دشمن

★ یاقوت آبی حریف را نابود کنید تا قوی تر شوید

★ شهر خود را با افسانه های سیستان بسازید و ارتقا دهید


حداقل اندروید مورد نیاز برای اجرای بازی 4.4 می باشد.

سیستان لجندز را در اینستاگرام دنبال کنید: sistan.legends

logo-enamad logo-samandehi