۱۰۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۴
مگابایت
حجم

پیامک رسان


به وسیله برنامه پیامک رسان می توانید هر ۳ پیام کوتاه را فشرده سازی کرده و در قالب یک پیامک ارسال کنید. همچنین به شما اجازه می دهد تا یک اس ام اس دارای ۴۸۰ کاراکتر را در یک پیام کوتاه با ۱۶۰ کاراکتر ارسال کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید به این معنی که با ارسال چندین پیامک فقط هزینه یک پیامک را پرداخت می کنید.


برخی از ویژگی های نرم افزار فوق العاده کاربردی پیامک رسان :


۱ : ارسال پیامک بصورت مخفی :


شما بوسیله این برنامه توانایی ارسال پیامکی را دارید که به هیچ عنوان وارد اینباکس گوشی مخاطب نشده و فقط همین برنامه قادر به تشخیص و نمایش ان میباشد.


۲: ارسال پیامک بصورت عادی:


     در این روش ، پیامک بصورت عادی به گوشی مخاطب مد نظرتان ارسال میشود.


     پس چه نیازی به برنامه هست؟


     در بعضی از گوشی های اندروید توانایی ارسال پیامک خالی و یا پیامک بیشتر از 3 پارت وجود ندارد. که بوسیله این برنامه میتوانید همه محدودیتهای       موجود در ارسال و دریافت پیامک رو پشت سربگزارید.


۳:ارسال پیامک فشرده :


در روش ارسال متن بصورت مخفی شما می توانید هر ۳ پیامک را در قالب یک پیامک ارسال کرده و هزینه ارسال پیامک را کاهش دهید.


۴:نمایش نام جعلی :


گاهی اوقات نیاز دارید که مخاطب خاصی را به عنوان دیگری در برنامه ثبت کنید. در این صورت پس از دریافت پیامک از مخاطب خاص شما، عنوان پیامک جدید به نامی که تعریف نموده اید نمایش داده خواهد شد.


۵: اینباکس همیشگی:


کلیه پیامکهایی که مخاطبین برای شما به این برنامه ارسال کرده اند تا مادامی که نیاز داشته باشید در اینباکس برنامه باقی میماند.


۶:پشتیبانی از تاریخ شمسی:


این برنامه کلیه تاریخهای ارسال و دریافت را بصورت شمسی به کاربر نمایش میدهد.


۷:رمز عبور :


شما برای وارد شدن به برنامه میتوانید رمز عبوری تعریف کنید تا فقط خودتان به ان دسترسی داشته باشید.


۸:ارسال پیامک خالی:


در بعضی از گوشی های موبایل محدودیتی برای ارسال پیامک خالی وجود دارد که شما بوسیله این برنامه میوانید به هر شماره ای مد نظر دارید پیامک خالی بصورت عادی ارسال کنید.


۹:عدم محدودیت در تعداد پارت:


در بعضی از گوشی ها شما بیشتر از ۳ پارت توانایی ارسال پیامک ندارید. اما بوسیله پیامک رسان شما میتوانید به تعداد پارت نامحدود، پیامک ارسال کنید.


۱۰:ارسال فایل:


یکی از قسمتهای جالب برنامه پیامک رسان ارسال فایل های کم حجم بوسیله پیامک برای مخاطبین است.


توجه:برای استفاده از تمام قابلیت های این نرم افزار هر دو طرف باید نرم افزار پیامک رسان را بر روی موبایل خود به صورت نصب شده داشته باشند.


(برای همه گیر شدن و صرفه جویی در هزینه پیامکتان ، پیامک رسان را به دوستان و اشنایان معرفی کنید و از این برنامه استفاده کنید(


در صورت وجود هر مشکلی میتوانید با تلگرام ما تماس بگیرید

logo-enamad logo-samandehi